Benfica Şampiyonlar Ligi elemeleri maçı-PSV Eindhoven

Önümüzdeki eleme maçında Benfica, Çarşamba günü PSV rakibi Eindhoven ile mücadele edecek.

Benfica — PSV Eindhoven maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı görmek için partnerimizin 1xbet bonus nasıl kullanılır gidin.

Benfica

Benfica, Primeira’nın Zaferinden sonra Aroka’ya karşı 2-0’lık bir skorla tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Benfica %66’lık bir topa sahipti ve bunlardan 4’ü hedefe isabet eden 15 gol attı. Benfica için Goller Luka Waldschmidt (38 ‘) ve Roman Yaremchuk (43’) tarafından atıldı. Öte yandan Aroca, 1’i hedefe isabet eden hedefte 3 giriş yaptı.

Benfica’nın oynadığı maçlar son zamanlarda büyüleyici olma eğilimindeydi ve çok fazla puan bekleniyordu. Sadece son yarım düzine oyunda, her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunların 15’i Benfica’ya akredite edildi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

PSV Eindhoven

PSV Eindhoven bu düelloya son maçında Herakles Almelo’ya karşı Eredivisi’de 0: 2 galibiyetten sonra girdi.

O maçta PSV Eindhoven %63’lük bir topa sahipti ve bunlardan 6’sı gol atarken 19 sayı attı. PSV Eindhoven’da Bruma (40 dakika) ve Nonso Madueke (64 dakika) öne geçti. Rakibi için Herkül Almelo, 2’si hedefe isabet eden 5 gol attı.

Bir dizi gergin maçta PSV savunucuları Eindhoven, kaçırdıkları gol sayısının genel olarak son 6 maçtan 3’ü olduğunu belirtti. Bu süre zarfında kendi forvetleri 14 gol atmayı başardı.

📰 Takım haberleri: Benfica

Ferro (Kas yaralanması), Rodrigo Pinho (bilinmeyen travma), Haris Seferovic (Kas yaralanması), Darwin Nunez (diz cerrahisi) ve Jan Vertongen (Kas yaralanması) Benfica’nın patronu Jorge Jesus için oynayamayacaklar.

📰 Takım haberleri: PSV Eindhoven

PSV Eindhoven yöneticisi Roger Schmidt şu anda ekibin engellileriyle mücadele etmek zorunda kalıyor. Maximiliano Romero (diz cerrahisi), Richard Ledeza (çapraz bağların yırtılması), Maxime Delange (omuz yaralanması) ve Vincent Mueller (Illinois) bu oyunu kaçıracaklar.

⚡ Tahmin

PSV Eindhoven’ın, onları öne çıkarmak için en az bir kez gol atabileceğini düşündüğümüz Benfica dizisinden çıkmak için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu yüzden, Benfica’nın galibiyetine karşı, sürekli bir düdük çaldığında 1-0’lik bir skorla iyi bir mücadele görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: