Benfica Şampiyonlar Ligi maçının Dinamo Kiev’e karşı tahmini

Benfica’nın Kiev Dinamo’yla buluşacağı Çarşamba günü yapılacak olan Şampiyonlar Ligi’nde oyunun zamanı yaklaşıyor.

Benfica – Dinamo Kiev maçına ilişkin oyun anketinin tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları 1xbetten indir’de (artı maç başına en iyi oranlar) gösterilmiştir.

Benfica

Benfica, Primeira’nın Sporting Ligi’ne en son 1: 3’lük bir skorla kaybettikten sonra normale dönmeyi umuyor.

Bu oyunda Benfica% 68’lik bir topa sahipti ve 8 kez kaleye çarptı, 2’si kaleye çarptı. Benfica protokolündeki tek oyuncu Pizzi’ydi (95 ‘). Sporting hedefe 12 atış yaptı, hedefe 5 atış yaptı. Pablo Sarabia (8 dakika), Paulinho (62 dakika) ve Mateus Nunez (68 dakika) kendilerini Sporting’e ayırdılar.

Benfica’nın yer aldığı maçlar son zamanlarda ilginçti ve yüksek puanlar ayırt edici bir özellik haline geldi. Son yarım düzine maçta, her iki takım da toplam 27 gol attı (maç başına ortalama 4,5 gol), bunlardan 17’si Benfica attı. Bununla birlikte, böyle bir eğilim mutlaka bu oyuna aktarılmayacaktır.

Dinamo Kiev

Kiev Dinamo, bir önceki maçta Veres Rivne tutulmasıyla Premier Lig’de 0: 3’lük bir galibiyetten sonra bu düelloya giriyor.

Son altı maçta Kiev Dinamo Mirci Lucescu 13 kez başarılı oldu, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 2,17 oldu.

Yüz yüze

Aralarındaki önceki maç, Şampiyonlar Ligi’nin ilk günü olan 14.09.2021’in maçıydı ve skor Kiev Dinamo ile Benfica 0: 0 ile sona erdi.

O gün Kiev Dinamo topu% 32’ye sahipti, 8 gol attı, 4 gol attı.

Benfica hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe çarptı. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Benfica

Nemanja Radonic (kas yaralanması), Rodrigo Pinho (çapraz bağ kopması) ve Lucas Verissimo (çapraz bağ kopması) Benfica’nın yöneticisi Jorge Jesus’a ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Dinamo Kiev

Kiev Dinamo müdürü Mircea Lucescu bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Tomasz Kedziora (korona virüsü), Vladislav Supryaga (Bilinmeyen travma), İbrahim Kargbo Jr. (tibia ve fibula kırığı), Artem Bessin (çapraz bağ kopması) ve Denis Popov (çapraz bağ ameliyatı) sayılamayacak kişilerdir.

💡 Tahmin

Bu maçta, Benfica’nın Kiev Dinamo’yla oynarken gerçekten bir defadan fazla gol atması gerektiğini düşünüyoruz, ki bu da kendi golünü atmakta zorluk çekebilir.

Bu yüzden Benfica’nın oyunu iyi bir 2-0 galibiyetle bitireceğini düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: