Benfic’in UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool’a karşı maçının tahmini

Salı günü Benfica ve Liverpool arasında Şampiyonlar Ligi’nin büyük çeyrek final maçı yapılacak. Kulübün yarı finallere çıkması için bir ödül olarak, bu iki takım arasında harika bir futbol olmasını umuyoruz.

1xbet bonus tüm ipuçları, istatistikler ve maç öncesi anketimizin yanı sıra Benfica —Liverpool maçının güncel oranlarına bakın.

Benfica

Benfica, Primeira Ligi’ndeki Braga’ya karşı önceki maçta 3:2 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Benfica topu% 63 oranında elinde tuttu ve 4’ü hedef aldığı gole 11 vuruş yaptı. Benfica’nın golleri Darwin Nunez (74′) ve Juan Mariou (77′) tarafından atıldı. SC Braga, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Braga için Iuri Medeiros (28′), Andre Orta (59′) ve Victor Oliveira (79′) puan aldı.

Benfica, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atmayı bırakmıyor ve gol ızgarasına çarpıyor.

Bu dönemde toplam 6 gol atarken toplam 11 gol attılar. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Liverpool

Liverpool, Premier Lig’in son maçında Watford’a karşı 2-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya çıkıyor.

O maçta Liverpool, zamanın% 73’üne sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 20 vuruş yaptı. Liverpool’un bir parçası olarak goller Diogo Jote (22′) ve Fabinho (89′) tarafından atıldı. Watford hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Liverpool’un savunucularının son 6 maçında yaptığı tutarlı performans sonucunda «karşı golleri” 1 oldu. Aynı dönemde kendi saldırıları 8 gol attı.

Takım Haberleri: Benfica

Adele Taarabt (yaralanma bilinmiyor), Haris Seferovic (bacak yaralanması), Rodrigo Pinho (çapraz bağ kopması) ve Lucas Verissimo (çapraz bağ kopması) maça katılamazlar.

Takım Haberleri: Liverpool

Liverpool’un patronu Jürgen Klopp, bu maçtan önce herhangi bir fiziksel formda sorun yaşamamaktadır, çünkü takımın bir parçası olarak yaralı yoktur.

⚡ Tahmin

Bu maçta Liverpool’un çok fazla topa sahip olabileceğine ve çok sayıda gol fırsatına sahip olabileceğine inanıyoruz.

Aksine, Benfica kapılarında başarılı olamayabilir, ancak ayrı anlarda tehlikeli olabileceğini görmemize rağmen.

Seçimimiz, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Liverpool’u 1:3’lük bir skorla kazanmak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: