Beyaz Rusya Premier Ligi’nde Vitebsk — Torpedo-BelAZ maçının tahmini

Cuma günü CSK Vitebsk Stadı’nda Vitebsk sahasının sahiplerinin Torpedo Belaz’la karşılaşacakları Premier Lig maçı düzenlenecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Vitebsk — Torpedo-BelAZ maçındaki istatistiklerimiz için 1xbet bonus nasıl kullanılır geçin (en iyi oranlar dahil).

Vitebsk

Vitebsk, Premier Lig’in son turunda Soligorsk «Madenci» nin 2-0 yenilgisinden sonra sonucu iyileştirmeye çalışacak.

Son zamanlarda Vitebsk sık sık savunma direnci göstermiyor. Gerçek şu ki, Vitebskliler rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında 10 gol atarken gol atmasını engelleyemediler. Böyle bir eğilimin bu maçta da devam etmesi mümkün değildir.

Torpedo BelAZ

Premier Lig’deki Dinamo Minsk’e karşı son maçında yenilginin ardından Torpedo BelAZ durumu düzeltmeye çalışacak.

Torpedo Belaz’ın son maçlarında Yuriy Puntus’un toplam 8 golü kaçırdı. Bu maçlar için kaçırılan toplam gol sayısı 9’dur.

Takım haberleri: Vitebsk

Vitebsk patronu Sergey Yasinsky, bu maçtan önce fiziksel formla ilgili herhangi bir sorun yaşamamakta ve emrinde kesinlikle sağlıklı bir takım bulundurmaktadır.

Takım haberleri: Torpedo-BelAZ

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Torpedo BelAZ menajeri Yuri Puntus’un bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Tahmin

Torpedo Belaz’ın savunmasını geçemezlerse Vitebsklerin hayal kırıklığına uğrayacaklarını düşünüyoruz, ancak istenen sonuca ulaşmak için tek bir hedef yeterli olmayabilir.

Bu nedenle Torpedo Belaz’ın galibiyetiyle 1-2’lik skorla çok gergin bir maç bekliyoruz. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: