Beyaz Rusya Şampiyonası’nda Belshina Bobruysk — Arsenal Dzerzhinsk maçının tahmini

Cumartesi günü Premier Lig maçında Spartak Stadyumu’nda, Belshina Bobruisk sahasının sahipleri Dzerzhinski’nin Arsenal’i rakibini ağırlayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Belshina Bobruysk — Arsenal Dzerzhinsk istatistiklerimiz için betin bonus kodu geçin (en iyi bahis oranları dahil).

Belshina Bobruisk

Bobruyskaya Belshina, Premier Lig’de FC Minsk’i 2-4 mağlup ettikten sonra başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

Son zamanlarda Belshina Bobruisk nadiren savunma çeliğini sergiliyor. Belshina Bobruisk’in önceki 6 maçtan 6’sında attığı ve bu süre zarfında 9 gol atmasından endişe duyacaklar. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin bu maçta da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

Arsenal Dzerzhinsk

Dzerzhinski’nin Arsenal’i, Premier Lig’in son maçında Mozirskaya Slavia’ya karşı 3-2 galibiyetinden sonra bu maça çıkacak.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Dzerzhinski’nin Arsenal’i son 6 maçtan 6’sında attı ve toplam rakipler 13 gol attı. Savunmada, Dzerzhinsky Arsenal’in konumlarını güçlendirmesi zarar görmezdi.

Takım Haberleri: Belshina Bobruisk

Bobruyskaya Belshina’nın patronu Eduard Gradoboev, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Arsenal Dzerzhinsk

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Dzerzhinski’nin Arsenal menajeri bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Dzerzhin Arsenal’in gol atacağına ve kazanacağına inandığımız Bobruyskaya Belshina’yı hedef almak için çok çalışacağına inanıyoruz.

Bu nedenle tahminimiz, hakem ara verdiğinde Belshina Bobruisk’in 1-0’lık skoruyla çok rekabetçi bir karşılaşma ve zaferidir.

Gelişmeleri sabırsızlıkla izleyeceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: