Beyaz Rusya Şampiyonası’nda Torpedo-BelAZ vs Slutsk maçının tahmini

Pazartesi günü Premier Lig maçında Torpedo Stadyumu’nda Torpedo BelAZ sahasının sahipleri Slutsk ile mücadele edecek.

Torpedo-BelAZ — Slutsk maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimizin yanı sıra 1xbet bonus kodu güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Torpedo BelAZ

Torpedo BelAZ, Gomel’e karşı önceki maçta 1-0 yenilgiden sonra skoru iyileştirmeye çalışacak.

Torpedo Belaz’ın katıldığı son 6 maçının 5 tanesinde maç başına 3’ten az gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipleri toplam 5, Torpedo-BelAZ ise 6 puan aldı.

Slutsk

Premier Lig’de BATE Borisov’a karşı önceki maçta yenildikten sonra Slutsk, burada işlerin daha iyiye gitmesini umuyor.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Slutsk, rakiplerinin toplam 11 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Savunmada Slutsk’un bariz sorunları vardı. Elbette, bu eğilim mutlaka burada da devam etmeyecek.

Takım haberleri: Torpedo-BelAZ

Torpedo Belaz’ın menajeri Yuri Puntus, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Slutsk

Slutsk’un patronu Vitaly Pavlov’un bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok çünkü tamamen yaralanmadan arınmış durumda.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri dikkate alırsak, Torpedo Belaz’ın büyük olasılıkla topa çok fazla sahip olması ve gol atmak için birçok fırsat gerçekleştirmesi muhtemeldir.

Ancak Slutsk’un gol atması kolay olmayacak, ancak burada da gol atmalarının olasılığının daha muhtemel olduğuna inanıyoruz.

Torpedo Belaz’ın 3-1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: