Birmingham City-Fulham maçının tahmini

Salı günü, Birmingham City’nin Fulham ile oynadığı EFL Kupası çekilişi gerçekleşecek .

Birmingham City — Fulham maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için partnerimizin 1xbet bonus kodu gidin.

Birmingham Şehri

Birmingham City, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Luton Town’a karşı 0: 5 şampiyonluğu kazanacak.

Bu maçta Birmingham City, topun %53’ünü elinde tutmayı başardı ve 9’u hedefe 20 atış yaptı. Birmingham City’de Mark Roberts (7 dakika), Scott Hogan (26 dakika, 47 dakika), Gary Gardner (84 dakika) ve Chux Aneke (88 dakika) puan aldı. Öte yandan Luton Town, kaleye 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Daha sonraki Birmingham City oyunlarının yinelenen bir özelliği, içlerinde sıfır sayıya sahip çok sayıda puandır.

Buna yol açan çatışmaların önceki sekstetlerine bakılırsa, bunlardan 5’inde btts’ye yapılan bahis kaybedilmiş olurdu. Önceki sonuçları bir kenara bırakırsanız, bu kalıbın bu yaklaşan maçta oynanıp oynatılmayacağını zaman gösterecektir.

Fulham

Fulham, önceki maçında Hull City şampiyonasında 2-0 kazandıktan sonra bu toplantıya katıldı.

O maçta Fulham %63’lük bir topa sahipti ve 6 golle 15 gol attı. Fulham’da Alexander Mitrovic (22 ‘) ve Fabio Carvalho (34’) gol attılar. Rakibi için Hull City, hedefe 3 isabetle 8 gol attı.

İstatistikler bunu söylüyor ve Fulham son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 6 gol atmasına neden oldu. Savunmada Fulham’ın açıkça sorunları vardı.

↔ ️ Yüz yüze

10.09.2016’dan itibaren kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine bakıldığında, her iki kulüp de ödülleri paylaştı: Birmingham City bu maçlardan 3’ünü kazandı, Fulham 3 ve 0 ise normal saatlerde berabere kaldı.

Bu maçlarda her iki kulüp de 9 gol attı, bunlardan 5’i mavi ve 4’ü de gol attı. Bu maç başına ortalama 1,5 gol.

Aralarındaki önceki düello, 04.07.2020 şampiyonluk maçının 41’inde gerçekleşti ve skor Birmingham City’de 1-0 sona erdi.

O maçta Fulham %77’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 15 vuruş yaptı. Attığı tek oyuncu Josh Onomah (95 dakika).

Rakibi için Birmingham City, 2’si hedefe isabet eden 6 gol attı. Kate Stroud maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Birmingham City

Birmingham City yöneticisi Lee Boyer’in neredeyse tam bir oyuncu grubundan mücadele etmesi gereken tek fitness endişesi var. Neil Etheridge (Corona virüsü) oynamıyor.

Takım haberleri: Fulham

Fulham’ın patronu Marco Silva, bazı fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmalıdır. Terence Kongolo( diz cerrahisi), Tom Cairney (diz yaralanması) ve Harrison Reid (knock) oynayamazlar.

Tahmin

Birmingham City’nin, kazanan maçta kendi golünü atabileceğine inandığımız bu Fulham’a karşı kapıyı bulmak için çok çaba göstereceği görüşündeyiz.

Bu nedenle, maçın sonunda Fulham için 0: 1’lik bir galibiyetle sonuçlanan inatçı bir mücadeleyi hayal ediyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: