Boca Juniors — Deportivo Cali’nin Libertadores Kupası maçında tahmini

Cuma günkü Copa Libertadores Boca Juniors maçlarının listesinde Deportivo Cali ile karşılaşacak.

Deportivo Cali’ye karşı Boca Juniors için tam tahmin, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketi 1xbet promosyon kodu ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Boca Juniors

Boca Juniors, Copa de la Liga’da 3-0’lık skorla Tigre’ye karşı kazandığı zaferin sonucunu tekrarlamak isteyecek.

O maçta Boca Juniors, zamanın% 54’üne sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Boca Juniors’a Marcos Rojo (45′), Frank Fabra (68′) ve Luis Vasquez (86′) puan verildi. Tigre, 2’si hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı.

Boca Juniors’ın son maçlarının ilginç konusu, sıfır puanla çok sayıda gol attı.

Bundan önceki altı maçtan beşinde, her iki takımın da attığı bahis kaybedildi. Bakalım bu eğilim bu maçta devam edecek mi?

Deportivo Cali

Deportivo Cali, Copa Libertadores’de 3-0 galibiyetinden ve son maçında Always Ready yenilgisinden sonra bu karşılaşmaya geliyor.

Raphael Dudamel’in Deportivo Cali takımının son 6 maçında gol atma girişimleri toplam 8 kez başarılı oldu. Aynı maçlar için kapılarına atılan toplam gol sayısı 6’dır.

Takım Haberleri: Boca Juniors

Norberto Briasco (ayak bileği yaralanması), Luis Avincula (kas demetinin kırılması) ve Diego Gonzalez (menisküs yaralanması), Sebastian Battaglia tarafından yönetilen Boca Juniors takımından yok olacak.

Takım Haberleri: Deportivo Cali

Tamamen sağlıklı bir grup sayesinde Deportivo’nun patronu Cali Raphael Dudamel’in bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Tahmin

Boca Juniors’ın, Deportivo Cali’ye karşı sahaya çıktığı zaman bir kereden fazla gol atması muhtemel olduğu gerçeğine yöneliyoruz, ki bu da golünü atması kolay olmayacak.

Bu nedenle maç sonunda Boca Juniors lehine 2-0’lık iyi bir skor görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: