Borussia Dortmund — Hoffenheim Bundesliga tahmini

Hoffenheim, Cuma günü ev sahibi Borussia Dortmund ile Bundesliga 1 maçı için Iduna Park Sinyali’ni ziyaret edecek.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve Borussia Dortmund — Hoffenheim ile ilgili kullanıcı anketleri ve en iyi bahis oranları gösterilmektedir.

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund, Bundesliga 1’i 2-1 kaybettikten sonra freiburg’a karşı son maçında en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

Bu maçta Borussia Dortmund %76’lık bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 18 gol attı. Rakibi Freiburg için hedefe 7 atış, hedefe 4 atış yaptı. Vincenzo Grifo (6 ‘), Roland Sallay (53’) ve Yannick Keitel (59 ‘Autogall) kendilerini Freiburg için ayırdılar.

Son zamanlarda, Dortmund’un Borussia Dortmund ile yapılan maçlar genellikle büyüleyici ve puan kazanmaları bekleniyor. Sadece son 6 karşılaşmada iki takım birlikte 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol), bunların 19’u Borussia dortmund’a aitti. Elbette, böyle bir düzeni burada dağıtamazsınız.

Önceki sonuçlarına bir bakış, Borussia Dortmund’un:

son 2 maçında Hoffenheim Ligi’nde kaybetmedi.
ligin önceki 5 EV maçında kaybetmedik.

Hoffenheim

Önceki maçta Hoffenheim, Union Berlin ile Bundesliga 1 maçında 2-2 berabere kaldı.

O maçta Hoffenheim %64’lük bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 7 vuruş yaptı. Hoffenheim’ın golleri Kevin Akpoguma (14 ‘) ve Jacob Bruun Larsen (30’) tarafından atıldı. Öte yandan, 1. FC Union Berlin, 8’i hedefe isabet eden 12 gol attı. Nico Giesselmann (10’) ve Taiwo Avoni (47′) kendilerini Union Berlin lehine ayırdılar.

Hoffenheim’ı içeren önceki 6 karşılaşmanın sadece 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında oyun başına toplam ortalama gol sayısı 4’tür ve Hoffenheim’ın attığı ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Geçmiş sonuçları Hoffenheim’ın:

Dortmund Borussia Dortmund, ligin son 3 maçında onlarla ev dışında oynarken kaybetmedi.
önceki 4 deplasman lig maçında kaybetmedik.

Yüz yüze

22.09.2018 tarihli son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Borussia Dortmund’un bunlardan 1’ini, Hoffenheim’ın 2’sini ve beraberlik sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu maçlar boyunca toplam 20 gol attılar, bunlardan 8’i Dortmund ve 12’si Hoffenheim’ı attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Aralarındaki son maç Bundesliga 1’in 21. günü olan 13.02.2021 maçıydı ve skor Borussia Dortmund ile hoffenheim’ın 2-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün Borussia Dortmund takımının %54’lük bir topu vardı ve 3’ü hedefe ulaşan 7 atış yaptı. Goller jaydon Sancho (24 ‘) ve Erling Haaland (81’) tarafından atıldı.

Rakibi için Hoffenheim, 6’sı hedefe isabet eden 13 gol attı. Goller Moanes Dabur (31 ‘) ve Ihlas Bebu (51’) tarafından atıldı. Hakem Bastian Dunkert tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Borussia Dortmund

Torgan hazard (ayak bileği problemleri), Soumaila Coulibali (çapraz bağ rüptürü), Marcel Schmelzer (diz cerrahisi), dan-Axel Zezu (diz cerrahisi) ve Mateu Moray Bauz (çapraz bağ yaralanması) Borussia Dortmund antrenörü için oynayamayacak. Marco Rose.

Takım haberleri: Hoffenheim

Hoffenheim’ın teknik direktörü Sebastian Heness’in bir takım erişilemeyen oyuncularla mücadele etmesi gerekiyor. Pavel Kaderabek( havyar problemleri), Havard Nordtwaite (hamstring yaralanması), Ihlas Bebu (Korona virüsü) ve Benjamin Hübner (sırt hastalığı) seçime hazır değildir.

💡 Tahmin

Borussia Dortmund’un büyük olasılıkla kapının önüne çok sayıda an ve başarılı atışlar yaratabileceğini düşünüyoruz.

Aynı zamanda, Hoffenheim gol atmakta zorluk çekebilir, ancak zaman zaman muhtemelen tehlikeli olacağını düşünüyoruz.

Buna göre, 90 dakikanın sonunda Borussia Dortmund’un 3-1’lik skorla rahat bir galibiyetini görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: