Bournemouth — MK Dons, EFL Kupası

Cumartesi günü EFL Kupası programında Bournemouth, mk Dons ile buluşacak .

Bournemouth vs mk Dons maçlarının tahminleri, istatistikleri ve sonuçları ve en son maç oranları betin bonus kodu ortağımızın web sitesinde görülebilir.

Bournemouth

Bournemouth, brentford’un elindeki son maçında 3-1’lik bir skorla şampiyonluk play-off’larındaki yenilgiden sonra normale dönmeyi umuyor.

Bu oyunda Bournemouth %33’lük bir topa sahip oldu ve 2 gol atarken 2 gol attı. Bournemouth için puan alan tek oyuncu Arnaut Danjuma (5′) idi. Brentford, 7’si hedefe isabet eden 18 vuruş yaptı. Ivan Tony (16 ‘), Vitaly Janelt (50’) ve Marcus Forss (81 ‘) Brentford için bir gol attı.

Son maçlarda Bournemouth kaçırmadı. Gerçek şu ki, Cherry, önceki oyunlarının 6’sından 5’inde attı ve 8 gol attı.

MK DONS

Birinci Lig yarışmasında rochdale’e karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra, MK Dons ve destekçileri bu konuda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

Aaron Morley (46 dakika), Jimmy Keohan (50 dakika) ve Steven Humphries (85 dakika) Rochdale için attı.

Son maçlarda, mk Don’un oynadığı oyunlarda en az bir takımın gol atmadığı bir eğilim ortaya çıktı. Son 6 karşılaşmalarını incelemek, bunun 5 kez tekrarlandığını gösteriyor. Bu çatışmalar sırasında rakipleri toplam 8 gol attı ve Dons-9. Tabii ki, bu eğilim bu oyunda devam edemez.

↔ ️ Yüz yüze

28/12/2010 tarihinden itibaren kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine baktığımızda, bu iki kulüp arasında eşit bir fark vardı: Bournemouth bu maçların 2’sini kazandı, mk Dons 2 ve 2 90 dakikalık oyundan sonra berabere kaldı.

Toplamda, bu oyunlarda aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 9’u kiraz attı ve 6’sı Dons attı. Oyun başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

📰 Takım haberleri: Bournemouth

Aralarından seçim yapabileceğiniz hemen hemen her şey var ve Bournemouth gaffer Scott Parker’ın mücadele etmesi gereken tek bir fitness endişesi var. Lewis Cook (çapraz bağ kopması) özleyecektir.

📋 Takım haberleri: MK Dons

Mk Dons patronu Russell Martin, seçim için tamamen sağlıklı bir grup olması nedeniyle, bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

✨ Tahmin

Bournemout’un gol kapısına birçok an ve başarılı atış yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Tersine, mk Dona da Protokole girmekte zorluk çekecektir, ancak onları Puanlama olarak görüyoruz.

Buradaki seçimimiz, sürekli bir düdük çaldığında Bournemouth için iyi bir 3: 1 galibiyet farkıdır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: