Brest-PSG oyununun tahmini

Cuma günü Francis-Le Bleu stadyumu’ndaki Lig 1 toplantısında, brest’in sahipleri PSG ile savaşa girecek .

Brest — Paris Saint-Germain maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (artı maç başına en iyi oranları) görmek için partnerimizin 1xbet turkey sitesine gidin.

Brest

Brest, ligde 1’de Rennes’e karşı 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

Bu maçta Brest, topun sahipliğinin %40’ını ve hedefte 10 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Brest’in Protokolündeki tek oyuncu Jeremy Le Duaron’du (91 dakika). Öte yandan Stade Rennais FC, hedefe 7 vuruş, hedefe 3 vuruş yaptı. Sergu Girasi (84‘) «Rennes»için kendini ayırdı.

Son zamanlarda, Brest nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Aslında Brest, önceki 6 karşılaşmanın 5’inde savunmalarının kırıldığını ve 11 gol attığını gördü. Ancak, sadece bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Buna gelince, Brest şampiyonanın son 6 maçında evde kazanamadı. Yakında her şey değişecek.

Paris Saint-Germain

PSG, lig 1’i 4-2’lik bir skorla kazandıktan ve önceki maçta strasbourg’u yenerek oyuna giriyor.

Bu maçta Paris Saint-Germain’in topu %65, 6 vuruşta ise 11 gole sahipti. Paris Saint-Germain’de Mauro Icardi (3 dakika), Kilian Mbappé (25 dakika), Julian Draxler (27 dakika) ve Pablo Sarabia (86 dakika) gol attı. Rakibi için Strazburg, 2’si hedefe isabet eden 8 vuruş yaptı. Kevin Gameiro (53′) ve Louis Adjorka (64’) kendilerini Strazburg için ayırdılar.

Önceki yarım düzine karşılaşmada Paris Saint-Germain toplam 16 gol attı. Paris Saint-Germain de bu oyunların her birinde gol attı. Bu süre zarfında kendi kalelerine atılan 5 gol gördüler.

Bu maçta Paris Saint-Germain önceki 9 deplasman lig maçında kaybetmiyor. Ne kadar iyi bir koşuya çıktılar.

Yüz yüze

21 Aralık 2012’den itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, bu maçların Brest’e karşı destekleyici olmadığını gösteriyor. PSG, bu maçların %100’ünde kazananları yenerek onlardan daha güçlüyken, hiç zafer kazanmayı başaramadılar.

Toplamda, tüm bu maçlar için 18 gol attılar, bunlardan 2’si Les Ty ‘Zefs’den ve 16’sı Les Rouge-et-Bleu için. Bu maç başına ortalama 3 gol.

Bu ikisinin katılımıyla ligin son maçı, 23.05.2021 numaralı Lig maçının 38. günü oldu ve 0 : 2 «Brest» — « Paris Saint-Germain»skoruyla sona erdi.

O gün Brest %36’lık bir topa sahip olmayı başardı ve hedefe 5 vuruşta 6 gol attı. Tablodaki tek oyuncu Romain Favre (37 ‘ Autogall) idi.

Öte yandan Paris Saint-Germain, 4 tanesi hedefe isabet eden 9 gol attı. Kilian Mbappé (71 ‘) golcü oldu.

Takım haberleri: Brest

Sebastian Sibua (Aşil tendonunun yırtılması) ve Paul Lasne (çapraz bağların yırtılması) Brest Tuğgeneral Michele der Zakaryan’a katılmayacaklar.

Takım haberleri: PSG

PSG patronu Mauricio Pochettino’nun tam teşekküllü bir kadrosu yok. Neymar (fitness), Alexander Letelier (tahrik Kas problemleri), Lionel Messi (fitness), Juan Bernat (çapraz bağ rüptürü), Sergio Ramos (ayak bileği problemleri) ve Colin Dagba (ayak bileği yaralanması) tarafından seçilmeye hazır değil.

💡 Tahmin

Tahminlerimize göre, Brest Bu Paris Saint-Germain takımına gol atabilir, ancak tek bir gol kaçırdıkları gol kadar fazla olmayabilir.

90 dakika sonra Paris Saint-Germain için 1-2 kez avantaj elde ettik. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: