Brezilya — Arjantin maçının tahmini, Dünya Kupası 2022

Arjantin Pazar günü, Güney Amerika Dünya Kupası elemelerine Brezilya’ya karşı yaklaşmaya hazırlanırken oynuyor.

Brezilya — Arjantin oyunuyla ilgili tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz, partnerimizin web sitesinde 1xbet bonus kodu ve güncel oranlarda gösterilmektedir.

Brezilya

Önceki maçını kazanan Brezilya, Şili üzerinden Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde 0: 1’lik başarının ardından aynı sonucu elde etmeyi umuyor olacak.

En son sonuçları, Brezilya’nın koruma kalitesinin belirgin olduğu gerçeğini vurgulamaktadır. Brezilya, son altı karşılaşmada attığı gollerin sayısı 3’e yükselirken, orta saha savunucuları gibi davrandı. Ancak böyle bir düzenlilik mutlaka bu maçta devam etmeyecektir.

Arjantin

Arjantin, 1-3 Dünya Kupası elemelerinin ardından bu oyuna girecek-Güney Amerika önceki maçında Venezuela’yı yendi.

Arjantin’i savunmanın bir dizi gergin eylemi, «karşı hedefleri» nin genel olarak son 6 çıkıştan 3’ünde yer almasına neden oldu. Aynı dönemde kendi forvet oyuncuları 13 gol atmayı başardılar.

Tahmin

Arjantin’in, bu Brezilya milli takımının en çok kazanacağı golü atmak için kendini zor durumda bulabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika sonra Brezilya için 1-0 galibiyet farkıyla çok rekabetçi bir oyun izliyoruz. Bakalım bakalım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: