Brezilya-İspanya Futbol Olimpiyatları tahmini

Cumartesi günü, Brezilya ve İspanya’nın katılımıyla Olimpiyat Oyunlarının finali gösterilecek . Bu gece hangi kulüp kutlanacak? Büyük bir yarışma için umut.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Brezilya — İspanya maç istatistiklerini ve en son bahis oranlarını görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır gidin.

Brezilya

Brezilya, Meksika ile Olimpiyatlarda 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça giriyor.

Brezilya, 4: 1 penaltı atışından sonra galibiyetten çıktı.

En son sonuçları, Brezilyalı backline’da kalitenin belirgin olduğu gerçeğini vurgulamaktadır. Brezilya, son 6 maçında sonunda attığı gol sayısını 4 olarak görerek kötü bir savunmacı oldu. Tabii ki, böyle bir düzenlilik bu oyuna aktarılmayacak.

İspanya

İspanya, son maçında Japonya’yı yenerek 0: 1 Olimpiyat oyunlarını kazandıktan sonra bu düelloya girdi.

İspanya’nın tek golcü oyuncusu Marco Asensio (115‘) oldu. Maç ekstra zaman geçti ve İspanya kazandı.

İspanya’yı içeren önceki 6 karşılaşmanın 5’inde, rakip takımlarla nispeten az sayıda gol atıldı. Bu büyüde oyun başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1.83 ve İspanya için ortalama gol sayısı 1.33’tür.

⚡ Tahmin

Hem İspanya hem de Brezilya’nın, bu iki takımın neredeyse hiç ayrılmadığı görünüşte iyi bir maçta gol atabileceğine inanıyoruz.

Göreceğiz, ama her şey tamamen bitebilir gibi görünüyor. Bu nedenle, bu oyunun sonunda 1: 1’lik bir skorla çok yakın bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: