Brezilya Kupası maçında Corinthians — Santos tahmini

Perşembe günü Santos, Corinthians’a karşı Brezilya’dan önce bir Polisin yaklaşan karşılaşmasında yeni bir meydan okuma bekliyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Corinthians — Santos maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet geçin (en iyi bahis oranları dahil).

Corinthians

Corinthians, Goias’a karşı Serie A’da 1-0 kazandıktan sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Corinthians% 66’lık bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 17 vuruş yaptı. Corinthians için Fabio Santos attı (34′). Öte yandan Goias, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Son yenilgileri, Corinthians’ın arka çizgisine büyük saygı gösterilmesi gerektiği gerçeğini gerçekten göstermektedir. Corinthians, önceki altı maçta kaleci tarafından kaçırılan toplam gol sayısını 3’e çıkararak gollere cimri davrandı.

Santos

Santos daha önce Serie A maçında Red Bull Bragantino’ya karşı 2-2 berabere kaldı.

O maçta Santos% 43’lük bir topa sahipti ve 5’i gole dahil olmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı. Santos için Leo Baptistau’yu attı (17′, 36′). Öte yandan Red Bull Bragantino, hedefe 18 tane isabet etti, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Red Bull Bragantino için Hjoran (45′) ve Luan Candido (71′) puan aldı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Santos, rakiplerinin 8 gol attığı son 6 maçın 6’sında gol attı. Santos’un savunmasında işler pek iyi gitmiyor. Ancak, böyle bir eğilimin bu maçta da devam etmesi mümkün değildir.

Kişisel toplantılar

13/06/2019tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Corinthians’ın bunlardan 1’ini, Santos’un 2’sini ve berabere kalanların 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde her iki kulüp de 6 gol attı, bunlardan 3’ü Timau hesabında, 3’ü de Payshe hesabında. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki önceki maç, Serie A maçının 34. gününde 21/11/2021 tarihinde, Corinthians’ın Santos’ta 2-0 kazandığı sırada gerçekleşti.

O gün Corinthians, zamanın% 64’üne sahipti ve 11’i hedefe ulaşan 23 gol attı. Goller Jo (47′) ve Gabriel (85′) tarafından belirlendi.

Öte yandan Santos, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Yargıç Leandro Vouaden’di.

Takım Haberleri: Corinthians

Bruno Mendez (bilinmeyen yaralanma) ve Paulinho (diz bağlarının kopması) Corinthians’ın menajeri Vitor Pereira’nın maçına katılmayacaklar.

Takım haberleri: Santos

Santos’un patronu Fabian Bustos, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamakta, tamamen yaralanmadan arındırılmış bir grup sayesinde seçim yapabilmektedir.

Tahmin

Bu oyunda Santos’un Corinthians’a karşı gol atma şansı var, ancak Corinthians’a karşı oynadığı maçta olduğu kadar çok olmaması bekleniyor.

Corinthians’ı normal saatlerde 2-1’lik bir skorla kazanmayı bekliyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: