Brezilya Kupası’nda Atletico Mineiro — Flamengo maçının tahmini

Brezilya öncesi Polisin bu ilginç maçında Atletico Mineiro, Perşembe günü rakibi Flamengo’ya karşı mücadele edecek.

Atletico Mineiro – Flamengo maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı görüşleri 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ve güncel oranlarda sunulmaktadır.

Atletico Mineiro

Önceki maçını kazanan Atletico Mineiro, Serie A’da Flamengo’ya karşı 2-0’lık başarısından sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta, Atlético Mineiro, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı. Atletico Mineiro’nun golleri Ignacio Fernandez (35′) ve Ademir (85′) tarafından atıldı. Öte yandan Flamengo hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Atletico Mineiro’nun önceki 6 maçında Antonio Mohameda, rakiplerinin kapılarını toplam 8 kez vurdu ve maç başına atılan ortalama gol sayısını 1,33’e eşitledi.

Flamengo

Formlarına baktığımızda Flamengo, son 6 maçının 5’inde toplam 9 gol atarken gol attı. Savunma açısından Flamengo çok güvenilir değildir.

Kişisel toplantılar

18/05/2019 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsanız, Atletico Mineiro’nun bunlardan 4’ünü, Flamengo’nun 2’sini kazandığını ve 0 berabere kaldığını görebilirsiniz.

Toplamda bu maçlar için 16 gol atıldı, bunlardan 10’u Halo, 6’sı da Fla oldu. Bu, maç başına ortalama 2.67 gole eşittir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligde bir önceki maçı Serie A maçının 13. gününde 19/06/2022 tarihinde yapıldı. Maçın skoru: Atletico Mineiro 2-0 Flamengo.

O gün, Atlético Mineiro topu% 49’a sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Golün yazarı Ignacio Fernandez (35′) idi.

Flamengo hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe ulaştı.

Takım Haberleri: Atletico Mineiro

Atletico Mineiro’nun patronu Antonio Mohamed, tamamen yaralanmasız bir takım sayesinde bu oyunda herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Flamengo

Flamengo’nun patronu Dorival Junior’un takımın bu maça fiziksel olarak hazır olma konusunda hiçbir endişesi yok.

✨ Tahmin

Flamengo’nun, ele geçirmesi gerektiğini düşündüğümüz Atletico Mineiro takımını kırmanın zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle Atlético Mineiro’nun iyi mücadelesini ve zaferini 90 dakika sonra 1-0’lık skorla tahmin ediyoruz.

Onda karmaşık bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: