Brezilya Kupası’nda Cruzeiro — Fluminense maçının tahmini

Polis Do’nun bir sonraki maçında Brasil Cruzeiro Çarşamba günü Fluminense’ye karşı sahaya çıkacak.

Cruzeiro — Fluminense maçının tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi 1xbet promosyon kodu 2022 (artı maç başına en iyi oranlar) görün.

Cruzeiro

Cruzeiro, Serie B’nin bir parçası olarak Guarani’ye karşı önceki oyunda 1-0 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

Cruzeiro Felipe Conceisau, önceki altı maçta 8 kez gol attığı gollerle ödüllendirildi. Tersine, aynı zamanda onlara karşı atılan gol sayısı 5’dir.

Fluminence

Fluminense, Serie A’nın son maçında Ceara’yı (2:1) yendikten sonra sahaya girdi.

O maçta Fluminense% 59’luk bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 18 vuruş yaptı. Fluminense’de goller Jerman Cano (39′) ve Mateus Martins (54′) tarafından atıldı. Rakip Ceará, 6’sı hedefe ulaşan hedefe 17 vuruş yaptı. Luis Otavio, Ceara’yı (93′) yendi.

Fluminense savunucularının ardı ardına oynadığı maç sonucunda son 6 maçta kaçırılan gol sayısı 2 oldu. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 11 idi.

Kişisel toplantılar

12/11/2017 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsak, Cruzeiro’nun bunlardan 2’sini, Fluminense’nin 3’ünü kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu dönemde aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 7’si celeste ve 9’u Tricolor’du. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Takım haberleri: Cruzeiro

Cruzeiro’nun patronu Felipe Conceisau’nun bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip.

Takım Haberleri: Fluminense

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Fluminense yöneticisi Fernando Diniz, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Bizim tahminimize göre, hem Fluminense hem de Cruzeiro’nun topa vurmaları gerekiyor, ancak net bir kazanan belirlemek zor olsa da.

Bakalım bu oyun nasıl olacak, ama görünüşe göre burada bir beraberlik olabilir. Bu nedenle 90. turun sonunda 1-1’lik bir skorla çok yakın bir maç bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: