Brezilya Kupası’nda Flamengo vs Atletico Mineiro maçının tahmini

Copa do’nun bir sonraki maçında Brezilya Flamengo, Perşembe günü Atletico Mineiro’ya karşı sahaya çıkacak.

Flamengo – Atletico Mineiro maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı görüşleri 1xbet promosyon kodu ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Flamengo

Flamengo, Corinthians’a karşı önceki oyunda 1-0 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç isteyecektir.

O maçta Flamengo’nun topu% 51’lik bir paya sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Flamengo için gol atan tek oyuncu Doğum yeriydi (52′ Kendi golü). Öte yandan Corinthians, 2’si hedefe isabet eden hedefe 7 vuruş yaptı.

Flamengo Dorivala Juniora, önceki altı maçta hedefi 14 kez vurdu. Öte yandan, bu süre zarfında kendilerine karşı atılan gol sayısı 5’dir.

Atletico Mineiro

Geçtiğimiz turda Atletico Mineiro, Serie A maçında São Paulo ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Atlético Mineiro zamanın% 59’una sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Öte yandan São Paulo hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Atletico Mineiro’nun önceki 6 maçında Antonio Mohameda’nın, maç başına 1,5 gol atmasına izin veren toplam 9 kez gol atmasıyla sevinmesi için bir nedeni vardı.

Kişisel toplantılar

09/08/2020’den itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Flamengo’nun bunlardan 1’ini, Atletico Mineiro’nun ise 5’ini kazandığını ve 0 berabere kaldığını gösteriyor.

Toplamda bu dönemde 14 gol atıldı, bunlardan 3’ü Fla hesabında, 11’i de Halo hesabında yer aldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Takım Haberleri: Flamengo

Flamengo’nun patronu Dorival Junior’ın bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Takım Haberleri: Atletico Mineiro

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Atletico Mineiro’nun menajeri Antonio Mohamed, bu maçtan önce takımın fiziksel hazırlığından endişe duymuyor.

🔮 Tahmin

Her şeyi dikkate alırsak, Atletico Mineiro, büyük ihtimalle zaferi yakalayacağını düşündüğümüz Flamengo takımını yenmek için çok çaba sarf etmek zorunda kalacak.

İşte bu yüzden 90 dakika sonra 1-0 Flamengo avantajıyla çok rekabetçi bir oyun öngörüyoruz.

Oyunun yakın olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: