Brezilya Kupası’nda Fluminense — Cruzeiro maçının tahmini

Perşembe günü Cruzeiro, Brezilya öncesi bir Polisin parçası olarak Fluminense ile yaklaşmakta olan toplantıya yaklaştıkça yeni bir sorunla karşı karşıya gelecek.

Fluminense — Cruzeiro maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (artı maç başına en iyi oranlar) öğrenmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır geçin.

Fluminence

Fluminense, Serie A’daki 2-0 zaferinden sonra Avai’ye karşı başka bir zafer için çaba gösterecek.

O maçta Fluminense% 50’lik bir topa sahipti ve hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Fluminence için goller German Cano (5′) ve Mateus Martins (72′) tarafından atıldı. Avai, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı.

Önceki altı Fluminense maçında Fernando Dinisha 8 kez gol attı. Aynı zamanda kendilerine karşı atılan gol sayısı 8’dir.

Cruzeiro

Cruzeiro, Serie B’nin son maçında Ponte Preta’yı 2-0 yendikten sonra bu düelloya gidiyor.

Cruzeiro’nun savunmasının öne çıkan performans serileri, son 6 maçında kaçırdıkları gol sayısını 2’ye çıkardı. Aynı süre zarfında kendi saldırıları 9 gol attı.

Kişisel toplantılar

20/07/2017 tarihinden itibaren önceki karşılaşmalarına bakarsak, bu iki kulübü hiçbir şey paylaşmaz: Fluminense bu maçlardan 2’sini kazandı, Cruzeiro 2’yi kazandı ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda 15 gol atıldı, bunlardan 8’i Tricolor ve 7’si Celeste olmak üzere toplam 15 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5 idi.

Bu takımlar arasında ligde bir önceki karşılaşma, Serie A’nın 24. maç günü maçında 10/10/2019 tarihinde gerçekleşti. Maçın skoru: Cruzeiro 0-0 Fluminense.

O gün Cruzeiro’nun topu% 50’ye sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı.

Rakip “Fluminense” gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı. Maç Jean Pierre Lima tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Fluminense

Fluminense patronu Fernando Diniz, takımın tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olması nedeniyle bu maç öncesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım haberleri: Cruzeiro

Kesinlikle sağlıklı bir grup sayesinde, Cruzeiro’nun menajeri Felipe Conceisau’nun bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Cruzeiro’nun Fluminense kalesine gol atabileceğine inanıyoruz, ancak kaçırdıkları gol kadar fazla olmaması bekleniyor.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Fluminense’nin 2-1’lik bir skorla kazanmasını bekliyoruz. İlginç bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: