Brezilya Kupası’nda Fortaleza vs CRB

Perşembe günü Brezilya Kupası Maçı Fortaleza’nın CRB’YE karşı oynayacağını görecek .

1xbet promosyon kodu 2020 ortaklarımızın web sitesinde (en iyi bahis oranları dahil) tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Fortaleza V CRB maç öncesi anketimizi inceleyin.

Fortaleza

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Fortaleza, Red Bull Bragantino’nun Serie A 1: 0’daki başarısından sonra aynı şeyi umuyor.

Bu oyunda Fortaleza %35’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 14 gol attı. Fortaleza’nın golü Robson (13‘) idi. Red Bull Bragantino, 4’ü hedefe isabet eden 13 vuruş yaptı.

Fortaleza, son 6 maçının her birinde puan saymada sorun yaşamadı.

Bu süre zarfında toplam 11 puan aldılar ve toplam 4’ü de kaçırdılar.

CRB

CRB, son maçında Sampaio Correa’ya karşı 2-3 serisini kazandıktan sonra oyuna girecek.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve CRB son 6 maçın 5’inde gol attı ve rakiplerin sadece 6 gol atmasına izin verdi. Savunma açısından, Halo biraz zayıf bir karın var gibi görünüyor. Ancak, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyebilir.

Takım haberleri: Fortaleza

Fortaleza’nın patronu Juan Vojvoda, bu maçtan önce fitness ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadığınız için minnettar olacaktır, çünkü kompozisyonu tamamen yaralanmadan olacaktır.

Takım haberleri: CRB

CRB patronu Roberto Fernandez, takımın tamamen yaralanmadan oyuna hazır olması sayesinde, bu maçta herhangi bir fitness sorunu yok.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Fortaleza, Protokole girmek zor olabilecek bir CRB ile karşılaştıklarında ihtiyaç duydukları hedeflere ulaşabilir.

Bu nedenle, bu turnuvanın sonunda Fortaleza’nın 2: 0’lık oldukça rahat bir avantajını görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: