Brezilya Kupası’nda Atletico Goianiense-Goiás karşılaşması tahminleri

Atletico Goianiense

Son zamanlarda, Atletico Goianiense nadiren 90 dakikayı tutmayı başarıyor. Aslında Atlético Goianiense, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını 8 gol atarken kırdı. Yakında bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Goias

İstatistikler yalan söylemiyor: Goias son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 6 gol yedi. Goias’ın savunmasında kesinlikle geliştirilecek çok şey var.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Serie A’nın 5. maçının günü 08/05/2022’de gerçekleşti ve 0-1’lik skorla Atletico Goianiense sona erdi.

Bu maçta Atlético Goianiense% 77’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 33 gol attı.

Goias takımının rakibinde 6 gol denemesi vardı, bunlardan 3’ü gole girdi. Golü Elvis attı (1′). Yargıç: Wagner du Nasimento.

✨ Tahmin

Goias takımının Atletico Goianience’nin kadrosunu kıracak kadar güce sahip olması gerektiğini düşünüyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayacak.

Maçın sonunda Atletico Goianience’nin galibiyetini 2-1’lik skorla alacağız. Bakalım bundan ne çıkacak. Maçın tüm istatistikleri ve güncel oranları betin bonus kodu bulunabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: