Brezilya Kupası’nda Sao Paulo – Palmeiras maçının tahmini

Palmeiras Perşembe günü Sao Paulo’ya karşı Brezilya’ya karşı Polisin maçına geri sayım başladığında görevine geri dönecek.

1xbetten Sao Paulo – Palmeiras maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görün.

Sao Paulo

Sao Paulo, Serie A’nın son maçında Palmeiras’ın yenilgisinden sonra 1-2’lik bir skorla geri kazanmayı umuyor.

O maçta São Paulo’nun% 39’luk bir topu vardı ve hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Patrick (17′) Sao Paulo için attı. Palmeiras hedefe 23 isabet etti, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Palmeiras için Gustavo Gomez (90′) ve Murilo (96′) puan aldı.

Sao Paulo’nun katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol oranına gelince, rakipler toplam 5 gol, São Paulo ise 6 gol attılar. Ancak, böyle bir resim bir daha gerçekleşmeyebilir.

Palmeiras

Palmeiras’ın savunmasının bir dizi olağanüstü performansı sonucunda “karşı golleri” önceki 6 maçtan 3’ünü oluşturdu. Aynı süre zarfında saldırganlar 15 gol attı.

Kişisel toplantılar

Daha önceki maçlarını 10/10/2020’den başlayarak analiz edersek, Sao Paulo’nun bunlardan 2’sini, Palmeiras’ın 1’ini kazandığını ve berabere sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu karşılaşmalarda her iki kulüp de 11 gol attı, bunlardan 6’sı Paulista’nın Üç Renkli ve 5’i Verdao’du. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.83’tür.

Bu takımlar arasındaki ligdeki bir önceki maç, Serie A’nın 33. günündeki maçta 17/11/2021’de gerçekleşti ve 0-2 Palmeiras – Sao Paulo skoruyla sona erdi.

O maçta Palmeiras% 56’lık bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı.

Öte yandan São Paulo, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı. Goller Gabriel Sarah (24′) ve Luciano (61′) tarafından atıldı. Maç Marcelo de Lima Enrique tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Sao Paulo

Andres Colorado (uyluk kasının yırtılması), Luan (hamstring yaralanması), Gabriel Sara (ayak bileği yaralanması), Nicao (ayak bileği yaralanması), Cayo (medial kollateral ligamanın yırtılması), Talles Costa (ayak bileği burkulması), Valse (çapraz bağın yırtılması) ve Alison (diz bağlarının iltihaplanması) São Paulo yöneticisi Rogerio Ceni’ye ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Palmeiras

Temel olarak tüm oyuncuların erişilebilir olması nedeniyle, Palmeiras’ın baş antrenörü Abel Ferreira’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Henri (tibia ve fibula kırığı) burada oynamayacak.

Tahmin

Palmeiras ve São Paulo’nun skoru eşitleyebileceğine inanıyoruz çünkü her iki takım da gol atabiliyor.

Beraberlik tamamen gerçek bir seçenek gibi görünüyor, ama ne olacağını göreceğiz. Bu nedenle maçın sonunda 1-1’lik skorla çok yakın bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: