Brezilya Serie A için Sao Paulo – Palmeiras maçının tahmini

Sao Paulo, Pazartesi günü Serie A maçında Estadio Cicero Pompeu de Toledo’da Palmeiras kulübü ile sahaya çıkacak.

Sao Paulo – Palmeiras maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus sunulmaktadır.

Sao Paulo

São Paulo, Botafogo’ya karşı önceki maçta 1-0 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta São Paulo’nun topu% 67’lik bir paya sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 6 gol attı. Öte yandan Botafogo, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 17 vuruş yaptı. Botafogo için Kaike’yi attı (61′).

Sao Paulo tarafından oynanan son 6 maçının 5’inde maç başına 3 golden az gol atıldı. Bu süre zarfında goller ayrılırsa, rakipler toplam 5 gol, São Paulo ise 6 gol attılar.

Palmeiras

Palmeiras, Serie A’nın önceki maçında Atletico Goianience’yi yendikten sonra 4-2’lik skorla maça çıkıyor.

O maçta Palmeiras% 49’luk bir topa sahipti ve 13’ü hedefe ulaşan 29 gol attı. Palmeiras’ın bir parçası olarak Zeus Raphael (42′), Gustavo Gomez (44′, 45′) ve Gustavo Scarpa’nın (45′) golleri atıldı. Öte yandan Atlético Goianiense, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Diego Churin (29′, 79′) Atletico Goianiense için attı.

Palmeiras savunucularının çok etkili bir dizi eylemi sonucunda kaçırılan gol sayısı son 6 maçtan 3’ünde gerçekleşti. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 15 oldu. Buna rağmen, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

10/10/2020’den itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmalar, Sao Paulo’nun bunlardan 2’sini, Palmeiras’ın ise 1’ini kazandığını, 3 beraberlik aldığını gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda takımlar arasında 11 gol atıldı, bunlardan 6’sı Paulista’nın Tricolor’u ve 5’i Verdao’du. Maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki bir önceki düello, Serie A’nın 33. günündeki maçta 17/11/2021’de gerçekleşti ve 0-2 Palmeiras – Sao Paulo skoruyla sona erdi.

Bu maçta Palmeiras% 56’lık bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı.

São Paulo hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefi vurdu. Goller Gabriel Sarah (24′) ve Luciano (61′) tarafından atıldı. Maç Marcelo de Lima Enrique tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Sao Paulo

Görünüşe göre Paulista’nın Tricolor’u, bu oyunda Jandray, Robert Arboleda, Welington, Leo, Rafinha, Igor Gomes, Rodrigo Nestor, Gabriel Neves, Patrick, Jonathan Callery ve Luciano’nun yer aldığı 4-4-2 sistemini kullanıyor olabilir.

Takım Haberleri: Palmeiras

Muhtemelen Verdau’nun Weverton, Gustavo Gomez, Luann, Murilo Serkeira, Joaquin Pickeres, Zé Raphael, Danilo, Duda, Gustavo Scarpa, Gabriel Veron ve Roni’yi piyasaya sürerek 4-2-3-1 planını kullanması muhtemeldir.

✨ Tahmin

Palmeiras ve São Paulo burada iyi bir skor elde edebilirler, ancak kesin bir kazananı adlandırmak zor olsa da.

Berabere kalmanın muhtemel olduğunu düşünüyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bunun maçın sonunda 1-1’lik bir skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: