Brezilya Serie A için Internacional — Atletico Goianiense maçının tahmini

Pazartesi günü, Estadio Jose Pinheiro Borda’daki Serie A maçında, Internacional’ın sahipleri Atletico Goianiense’nin ziyaretine hazırlanıyorlar.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Internacional —Atletico Goianiense maç istatistiklerimizi görmek için 1xbetten ve maç başına en son oranlara geçin.

Internacional

Internacional, geçen turda başlayan ve 9 de Octubre’de 5:1’lik bir skorla Polis Sudamerican’ı kazandıklarında devam etmek istiyor.

Son zamanlarda, «Stajyer”, kendisi yeterince puan almasına rağmen, temiz kalmakta zorluk çekmektedir. Önceki 6 maçın analizi, Internacional’ın 5’inde gol attığını ve 6’sında gol attığını gösteriyor.

Atletico Goianiense

Önceki maçta Atletico Goianiense, Polis Sudamerican’ın LDU Quito’ya karşı oynadığı maçta 1-1 berabere kaldı.

Atletico Goianience’nin oynadığı önceki 6 maçtan 6’sında, kendileri ve rakipleri arasında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalaması sadece 1,33, Dragao takımında ortalama gol sayısı ise 0,67’dir. Bununla birlikte, bu eğilimin bu maçta tekrar edip etmeyeceği görülecektir.

Bu maçta Atletico Goianiense, ligdeki son 3 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

19/08/2020’den itibaren yapılan önceki karşılaşmaların analizi, Stajyerin bunlardan 3’ünü, Atlético Goianiense’nin 1’ini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 2 olduğunu göstermektedir.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 12 gol attı, bunlardan 8’i Colorado ve 4’ü Dragao olmak üzere. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, Serie A’nın 37. günündeki maçta 06/12/2021’de gerçekleşti ve bu maç 1-2’lik Uluslararası – Atletico Goianiense skoruyla sona erdi.

Bu oyunda, Internacional topu% 60’ına sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 22 gol attı. Golün tek yazarı Yuri Alberto (33′) idi.

Rakip Atlético Goianiense, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Goller Janderson (45′) ve Barallas (45′) tarafından atıldı. Maç Flavio Rodriguez de Souza tarafından değerlendirildi.

Takım Haberleri: Internacional

Stajyerin patronu Mano Menezes, bu maçtan önce takımın tamamen yaralanmadan arınmış bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığına sevinecek.

Colorado’nun bu sefer Daniel, Fabricio Bustos, Vitao, Gabriel Mercado, Moizes, Lisiero, Gabriel, Edenilson, Alan Patrick, Vanderson ve David’i kullanarak 4-2-3-1 sistemini kullanması muhtemeldir.

Takım Haberleri: Atletico Goianiense

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Atletico Goianiense yöneticisi Jorge Georginho’nun bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Dragao’nun, Ronaldo, Hayner, Vanderson, Ramon Menezes, Jefferson, Marlon Freytas, Edson Felipe, Sheillon, Georginho, Luis Fernando ve Wellington Rato’yu piyasaya sürerek 4-2-3-1’de oynayabileceğine inanıyoruz.

💡 Tahmin

Bu oyunda, Atlético Goianiense, Internacional’a gol atmayı başaramazsa hayal kırıklığına uğrayacak, ancak bu onun diğer taraftan birkaç gol atmasını engellemeyecektir.

90’ıncı yarıdan sonra 2-1’lik bir skorla Internacional’ın galibiyetini görüyoruz. Maçın çok rekabetçi olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: