Brezilya Serie A kapsamında Bahia — Palmeiras maçının tahmini

Palmeiras Çarşamba günü Bahia sahasının ev sahipleriyle Serie A maçı için Fonte Nova Arena’ya gidecek.

Bahia – Palmeiras maçlarının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini 1xbet promosyon kodu nasıl alınır maç başına en son oranlarla birlikte görüntüleyin.

Bahia

Bahia , önceki skoruna devam ederken, Atletico Pr’ye karşı Serie A 0: 2’deki başarıdan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Bahia% 41’lik bir topa sahip oldu ve 4’ü hedefe isabet eden 8 gol attı. Bahia’da Nascimento (44 dakika) ve Gilberto (50 dakika) golleri belirlendi. Öte yandan Atletico Pr’nin golünde 16 atış, hedefe 3 vuruş vardı.

Bahia Diego Dabowe, önceki 6 çıkıştan toplam 8 kat daha fazla puan aldı. Tersine, aynı zamanda attığı gol sayısı 8’dir.

Palmeiras

Palmeiras, son kez Serie A’da Red Bull Bragantino’ya yenildikten sonra, durumu daha iyi bir şekilde değiştirmeyi umuyor.

Bu oyunda Palmeiras,% 55’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 6’sı gol hedefine ulaşırken 20 vuruş yaptı. Palmeiras’ın golleri Duda (43 ‘) ve Raphael Weiga (62’) tarafından atıldı. Öte yandan Red Bull Bragantino’nun golde 12 denemesi vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Italo (13 ‘), Thomas Quello (34’) ve Arthur (36 ‘, 76’) Red Bull Bragantino’yu attı.

Palmeiras bu maç öncesinde iyi bir performans sergiledi ve önceki 6 maçında 6 kez gol attı. Bu, Palmeiras’ın aynı maçların 5’inde gol attıktan sonra savunmada da iyileşebileceği gerçeğini maskelemez.

Yüz yüze

16.09.2018 tarihinde gerçekleşen son kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Bahia’nın bu maçlardan 0’sını ve Palmeiras’ın 2’sini kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 4 olduğunu söyledi.

Toplamda 18 gol attılar, bunlardan 7’si Tricolor de Aso’yu, 11’i de Verdau’yu attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu iki maç arasındaki ligin önceki maçı Serie A’nın 7. maç günü 27.06.2021’de, final skoru Palmeiras 3: 2, Bahia olduğunda yapıldı.

Bu kez Palmeiras, topun sahipliğinin% 57’sini ve 19’unu gole atmayı başardı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Goller Gustavo Scarpa (7 dakika), Raphael Weiga (78 dakika) ve Breno Lopez (92 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Bahia’nın golünde 18 atış vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Goller Luis Otavio (12 ‘) ve Maicon Douglas (74’) tarafından atıldı. Hakem Denis da Silva Ribeiro tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Bahia

Bahia’nın patronu Guto Ferreira, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım Haberleri: Palmeiras

Seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla, Palmeiras patronu Abel Ferreira’nın bu oyunda herhangi bir fitness problemi yok.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Bahia’nın bu Palmeiras takımına karşı bir skor kaydettirmek için biraz şansa ihtiyaç duyabileceğini düşünüyoruz, bu da muhtemelen gol atabilecek ve öne çıkabilecek.

Bu nedenle, Palmeiras’ın galibiyetiyle iyi bir dövüşü, tam teşekküllü bir düdüğün ardından 0: 1’lik skorla tahmin ediyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: