Brezilya Serie A kapsamında Palmeiras – Atletico Goianiense maçının tahmini

Palmeiras, Perşembe günü Serie A maçında Allianz Parque Stadyumu’nda Atletico Goianience’ye ev sahipliği yapıyor.

Palmeiras — Atletico Goianiense maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı öğrenmek için bonus 1xbet geçin.

Palmeiras

Palmeiras, Serie A’da Coritiba’ya (0:2) karşı zaferden sonra yeni bir zafer umuyor.

Palmeiras’ın golleri Duda (23′) ve Roni (63′) tarafından atıldı.

Palmeiras’ın son maçlarının karakteristik özelliği, sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki önceki 6 maçı ele alırsak, bunlardan 5’inde «Her iki takım da gol atacak» bahsi kaybederdi. Bununla birlikte, şimdi bu eğilimin yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek zorundayız.

Atletico Goianiense

Atletico Goianiense, Serie A’nın son maçında Fluminense’ye karşı 0:2 galibiyetinden sonra bu maça çıkacak.

O maçta Atlético Goianiense% 53’lük bir topa sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 17 gol attı. Atletico Goianiense’nin bir parçası olarak goller Jefferson (35′) ve Wellington Rato (45′) tarafından atıldı. Fluminense hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı.

Atletico Goianience’nin savunmasının başarılı performansları dizisi, Fluminence’nin son 6 maçında 4 gol atmasına neden oldu. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 8 oldu.

Kişisel toplantılar

22/06/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların incelenmesi bize bu karşılaşmaların Atletico Goianiense için başarılı olmadığını gösteriyor. Tek bir zafer kazanamadılar, Palmeiras ise sadece zamanın yüzde 83’ünü yenerek onları geride bıraktı.

Toplamda bu dönemde takımlar arasında 17 gol atıldı, bunlardan 15’i «Werdau» ve 2’si «Dragau» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Serie A’nın 31. maç günü maçında 10/11/2021’de, final skoru 4-0 Palmeiras – Atletico Goianiense olduğunda gerçekleşti.

O zaman Palmeiras% 50’lik bir topa sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Rafael Weiga (14′), Roni (32′), Gustavo Scarpa (64′) ve Breno Lopes (90′) gol attılar.

Öte yandan Atlético Goianiense, gole 10 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı. Maç Anderson Daronko tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Palmeiras

Palmeiras’ın patronu Abel Ferreira’nın takım seçiminde pek fazla problemi yok, diğer tüm oyuncu setlerinden fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Henri (tibia ve fibula kırığı) oynamayacak.

Bizim görüşümüze göre, Verdau maçta 4-2-3-1’lik bir maç yapabilir: Weverton, Marcos Rocha, Luan, Murilo Serkeira, Joaquin Pickeres, Zé Raphael, Danilo, Duda, Gustavo Scarpa, Gabriel Veron ve Roni.

Takım Haberleri: Atletico Goianiense

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Atletico Goianiense yöneticisi Jorge Georginho’nun bu maçtan önce endişelenecek hiçbir şeyi yok.

Dragan’ın Ronaldo, Heiner, Edson Felipe, Ramon Menezes, Jefferson, Gabriel Baraglas, Marlon Freytas, Wellington Rato, Georginho, Luis Fernando ve Diego Churin’i serbest bırakarak 4-2-3-1 sistemini kullanması muhtemeldir.

🔮 Tahmin

Muhtemelen Atletico Goianiense’nin, bu maçta gerçekten ev sahibi olma ihtimalinden daha fazla olan Palmeiras takımına puan vermek için harika bir futbol oynaması gerekecek.

90 dakikanın sonunda Palmeiras’ın çok rahat bir galibiyetini 3-0’lık skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: