Brezilya Serie A kapsamında Santos — Chapecoense maçının tahmini

Santos, Çarşamba günü Serie A maçında Urbano Caldeira Stadyumu’nda Chapecoense konuklarıyla buluşacak.

Santos vs Chapecoense maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve 1xbet bonus kodu indirme’deki (en iyi bahis oranları dahil) tüm maç öncesi anketimize göz atın.

Santos

Santos bu oyunda Serie A’da Atletico Goianience’ye karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta Santos’un topun% 35’i topa sahipti ve 0 atışta 6 gol attı. Rakibi için Atletico Goianiense, 3’ü hedefe isabet eden 9 gol attı.

Santos’un katıldığı son 6 maçının 6’sında maç başına üç golden az gol atıldı. Bu dönemde gollerin dağılımına gelince, karşı taraflar toplam 4 gol atarken Santos 5 gol atmayı başardı. Bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Capecoense

Serie A’daki Juventude’a karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra, Chapecoense ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O maçta, Chapecoense’nin topun% 54’üne sahip olduğu ve 12’sinin hedefe attığı, 4’ünün hedefe çarptığı maçta vardı. Juventude hedefe 10 atış yaptı, hedefe 3 atış yaptı. Guilherme (2 ‘) ve Vitor Mendes (26’) Juventude için kendilerini ayırdılar.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Chapecoense, rakiplerinin toplam 10 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Chapecoense’nin savunmasında kesinlikle geliştirilecek çok şey var.

Bu düellodan önce, ligin son 5 maçında deplasmanda Chapecoense kazanamayacak.

Yüz yüze

13.11.2017’den bu yana yüz yüze son karşılaşmalarına baktığımızda Santos’un bu maçlardan 3’ünü ve Chapecoense 2’yi kazandığını görüyoruz, berabere sayısı 1 oldu.

Bu maçlarda toplamda 7 gol attılar, bunlardan 4’ü Peiche ve 3’ü Werdau attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,17’dir.

Bu takımların şampiyonadaki önceki maçı, 01.08.2021 Serie A’nın 14. maç günü oldu ve Chapecoense ile 0: 1 Santos skoruyla sona erdi.

Bu kez Chapecoense,% 44’lük bir topa sahip olmayı başardı ve hedefe 6 vuruşta 19 gol attı.

Santos hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Carlos Sanchez (43 ‘) attı.

Hakem Rodolfo Toschi Márquez tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Santos

Santos teknik direktörü Fabio Carill, sakatlığı olmayan tamamen hazır bir takım sayesinde bu maça katılımı hakkında konuşmak için fiziksel formundan endişe etmediği için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Chapecoense

Seçim için sakatlığı olmayan bir takım olduğu için, Chapecoense antrenörü Felipe Endres’in bu oyuna girme konusunda konuşmak için fitness konusunda hiçbir endişesi yok.

⚡ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Santos’un çok sayıda anı yaratmak için gerekenlere sahip olması ve kapının önüne başarılı bir şekilde atması gerekiyor.

Öte yandan, Chapecoense, ağın arkasını bulmak için mücadele edebilir, ancak bize burada tıkadıklarını düşünüyoruz.

Seçimimiz, sürekli bir düdük çaldığında 3: 1 farkla Santos için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: