Brezilya Serie A maçında Botafogo — Sao Paulo’nun tahmini

Botafogo, Perşembe günü Serie A maçında Estadio Olimpico Nilton Santos’taki São Paulo takımını deplasmanda kabul ediyor.

Botafogo – Sao Paulo maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri 1xbet turkey ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Botafogo

Botafogo, Avai’ye karşı önceki maçta 0:1 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Botafogo’nun topu% 51’lik bir paya sahipti ve 7’si gole giren gole 21 vuruş yaptı. Öte yandan Avai, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Kevin (45′) Avai’nin golünün yazarı oldu.

Botafogo’nun son maçlarında nadiren sahayı temiz tutmayı başarıyor. Botafogo’nun rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında 10 gol atarken gol atmasını engelleyememesi onları rahatsız edecektir.

Bu düellodan önce Botafogo, ligin son iki maçında evde kazanamıyor.

Sao Paulo

São Paulo, Serie A’nın önceki maçında America Mineiro’ya karşı 1-0 kazandıktan sonra bu düelloya katılacak.

São Paulo’da gol atan tek oyuncu Patrick (34′) idi.

Sao Paulo, son altı maçında toplam 7 gol attı. Sao Paulo da bu maçların her birinde kaçırmadı. Bu maçlarda rakipler 5 gol attı. Elbette bu eğilim mutlaka bu maçta da devam etmeyecek.

Kişisel toplantılar

31/05/2018tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Botafogo’nun bu maçlardan 1’ini, Sao Paulo’nun ise 4’ünü kazandığını ve 1 beraberlik aldığını gösteriyor.

Bu maçlarda 19 gol atıldı, bunlardan 6’sı Botafogo ve 13’ü Üç Renkli Paulista’ydı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3,17’dir.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, Botafogo’nun São Paulo’da 1-0 kazandığı Serie A’nın 37. maç günü maçında 22/02/2021’de gerçekleşti.

O zaman Botafogo topu% 47’ye sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 19 vuruş yaptı. Protokoldeki tek oyuncuları Mateus Babi (58′) idi.

Öte yandan São Paulo, hedefe 7 vuruş yaptı ve 1 gol attı. Maç Braulio da Silva Machado tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Botafogo

Botafogo’nun oyuncu seçiminde pek fazla problemi yok, neredeyse tamamen sağlıklı bir kadrodan Luis Castro’nun ekibi fiziksel formla ilgili tek sorunla yüzleşmek zorunda kalacak. Raphael (Aşil tendonunun yırtılması) oynamayacak.

Fogan’ın R. Gatito Fernandez, Daniel Borges, Cana, Victor Cuesta, Hugo, Tce Tce, Luis Oyama, Joao Victor Sa, Chai, Vinicius Lopes ve Erison’u kullanarak oyuna 4-2-3-1 sistemini uygulayabileceği muhtemel görünüyor.

Takım haberleri: Sao Paulo

São Paulo yöneticisi Rogerio Ceni’nin oyuncuların kullanılabilirliği ile ilgili birkaç sorunu çözmesi gerekiyor. Cayo (medial kollateral ligamanın yırtılması), Valsée (çapraz ligamanın yırtılması) ve Gabriel Sarah (ayak bileği yaralanması) takımda olmayacakları isimlerdir.

Üç renkli Paulista’nın, Jandray, Igor Vinicius, Miranda, Leo, Reynaldo, Luan Santos, Rodrigo Nestor, Gabriel Neves, Pablo Maya, Jonathan Callery ve Luciano’yu seçerek 4-4-2’lik bir düzenlemeyi seçebileceğine inanıyoruz.

Tahmin

Burada, Botafogo’nun São Paulo’nun bu kadrosuna karşı en azından bir şey elde etmek için bir sıkıntı içinde olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen gol atacağını ve zirvede kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle tahminimiz São Paulo’nun 0: 1’lik galibiyetidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: