Brezilya Serie A maçında Cear’ın Atletico Mineiro’ya karşı tahmini

Çarşamba günü Serie A’da Governador Placido Castelo Stadyumu’nda Ceará sahasının sahipleri Atletico Mineiro ile buluşacaklar.

Ceara – Atletico Mineiro maçına ilişkin tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketi, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere betin bonus kodu sunulmaktadır.

Ceara

Ceara, Serie A’da Goias’la 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

Ceara’yı geride bırakan tek oyuncu Stephen Mendoza’ydı (9′). Goias için Pedro Raoul (85′) attı.

Ceara’nın gol atmakta hiçbir problemi yoktu, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol attılar.

Bu süre zarfında 9 gol attılar ve onlara karşı atılan gol sayısı 4 oldu. Bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Atletico Mineiro

Önceki maçta Atletico Mineiro, Serie A maçında Santos’la 1-1 berabere kaldı.

O maçta Atlético Mineiro’nun topu% 68’lik bir paya sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Atletico Mineiro’da gol atan tek oyuncu Savio’ydu (6′). Santos hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefi vurdu. Santos için gol attı (84′).

Antonio Mohamed’in Atlético Mineiro takımı, önceki yedi maçta toplamda 8 kez kaleye girdi. Aynı dönemde kaçırdıkları toplam gol sayısı 9’dur.

Bu maç öncesinde Atletico Mineiro

Ligdeki son 2 maçında kendilerine karşı deplasman maçlarında Ceara’yı mağlup etmediler.
Ligin son 4 maçında evden uzakta kazanamıyorlar.

Kişisel toplantılar

05/05/2019tarihinden itibaren önceki maçlarını analiz edersek, Ceara’nın bunlardan 1’ini kazandığını, Atletico Mineiro’nun ise 4’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu görebilirsiniz.

Toplamda bu maçlarda 19 gol atıldı, bunlardan 7’si Vovo ve 12’si Halo oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.17’dir.

Bu kulüplerin ligdeki önceki karşılaşması, Serie A’nın 25’inci günü 09/10/2021’de, Atletico Mineiro’nun 3-1 Ceará skoruyla sona eren maçta gerçekleşti.

O maçta Atlético Mineiro, zamanın% 54’üne sahipti ve 4’ünün hedefi olduğu 12 gol attı. Goller Hulk (32′, 45′) ve Diego Costa (87′) tarafından atıldı.

Rakip Ceará, 5’i hedefe ulaşan hedefe 11 vuruş yaptı. Gol Gabriel Laserda tarafından atıldı (92′). Yargıç: Jefferson Ferreira de Moraes.

Takım haberleri: Ceará

Ceará’nın patronu Dorival Junior’a fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak ve bu oyuna tamamen sağlıklı bir kompozisyonla yaklaşıyor.

Bu sefer Vovo’nun belki de 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi seçeceğini düşünüyoruz: Juan Ricardo, Michelle Maceda, Gabriel Laserda, Messias, Victor Luis, Richard Coelho, Richardson, Vina, Fernando Sobral, Stephen Mendoza ve Kleber.

Takım Haberleri: Atletico Mineiro

Çoğunlukla sağlıklı oyuncu kadrosu sayesinde Atletico Mineiro’nun baş antrenörü Antonio Mohamed’in fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Diego Godin (tekme) maça katılmayacak.

Everson, Guga, Nathan Silva, Junior Alonso, Guilherme Arana, Guilherme Castillo, Otavio, Savio, Ignacio Fernandez, Keno ve Hulk: «Halo» nun muhtemelen 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi kullanacağı gerçeğine yöneliyoruz.

⚡ Tahmin

Ceara’nın, büyük olasılıkla kendi golünü atacak ve kazanacak olan Atletico Mineiro’yu yenmek için başarılı olması gerektiğine inanıyoruz.

Oyunun çok rekabetçi olacağına inanıyoruz ve Atletico Mineiro’nun zaferi aradaki düdüğün ardından 0:1 olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: