Brezilya Serie A maçında São Paulo – Ceará’nın tahmini

Cumartesi günü Cicero Pompeu de Toledo Stadyumu’ndaki Serie A maçında São Paulo’nun sahipleri Ceara’yı ziyaret etmeye hazırlanıyorlar.

Sao Paulo – Ceará maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimizin yanı sıra güncel bahis oranlarını 1xbet turkey görebilirsiniz.

Sao Paulo

Önceki sonuçla cesaretlendirilen Sao Paulo, Ayacucho’ya karşı 1-0 mağlup olduktan sonra aynı şeyi Polis Sudamericana’ya ümit edecek.

Son sonuçları, Sao Paulo’nun arka hattının çok çaba sarf etmek zorunda kaldığını gösteriyor. São Paulo, son 6 maçında kaleciden geçen gol sayısını 3’e çıkararak gollere cimri davrandı.

Ceara

Ceara, Polis Sudamerican’ın son maçında Independiente’ye karşı 0-2 galibiyetinden sonra bu toplantıya gelecek.

Ceará’nın savunucularının çok yetenekli performansları dizisi, son 6 maçtan 3’ünün «karşı golleri» ni bir araya getirdi. Bu süre zarfında kendi forvetleri 13 gol attı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Kişisel toplantılar

Bu iki kulüp arasında sık sık berabere kalırlar. Kafa maçlarında 18/08/2019 tarihinden itibaren 5 beraberlik kaydedildi. Bu olağanüstü derecede yüksek bir rakam — çekilişlerin yüzde 83’ü.

Bu dönemde aralarında 11 gol atıldı, bunlardan 6’sı Üç Renkli Paulista’ya ve 5’i Vovo’ya aitti. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,83’e eşit olarak verir.

Bu takımlar arasındaki ligde bir önceki karşılaşma Serie A’nın 26. maç günü 14/10/2021’de final skoru 1-1 Ceará Sao Paulo olduğunda gerçekleşti.

O maçta São Paulo’nun topu zamanın% 64’üne sahipti ve hedefine 23 vuruş yaptı ve bunlardan 8’i hedefi vurdu. Gol atan tek oyuncu Jonathan Callery (52′) idi.

Ceara’nın 12 golü vardı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Fabinho (23′) golün yazarı oldu. Yargıç: Paulo Cesar Zanovelli da Silva.

Takım haberleri: Sao Paulo

Valse (çapraz bağ kopması), Andres Colorado (uyluk kasının yırtılması) ve Gabriel Sara (ayak bileği yaralanması) São Paulo yöneticisi Rogerio Ceni’ye ulaşılamaz.

Takım haberleri: Ceará

Ceara’nın menajeri Dorival Junior’ın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

💡 Tahmin

Bizim görüşümüze göre, Sao Paulo, bu maçta, kendi golüne karşı çıkacak olan Ceo ile karşılaştığında kesinlikle bu maçta birkaç gol atabiliyor.

Bu nedenle São Paulo’nun 2-0’lık bir skorla kontrollü bir üstünlük bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: