Brezilya Serie A’da Amerika Mineiro – Palmeiras tahmini

Palmeiras, Perşembe günü Amerika Mineiro takımıyla Serie A maçında Estadio Raimund Sampayu’ya konuk olacak.

America Mineiro – Palmeiras maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları 1xbet turkey, maç başına en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Amerika Mineiro

Amerika Mineiro, Red Bull Bragantino’ya karşı önceki oyunda 0:3 yenilgisinden sonra zafer yoluna geri dönmeyi umuyor.

O maçta Amerika Mineiro% 55’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 25 vuruş yaptı. Öte yandan, “Red Bull Bragantino hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Alerandro (2′, 7′) ve Sorriso (41′) Red Bull Bragantino’ya karşı gol attılar.

Amerika Mineiro’nun son maçlarının karakteristik özelliği, sıfır puanla çok sayıda gol attı.

Bundan önceki 6 maçtan 6’sında BTTS’YE yapılan bahis kaybedildi. Elbette böyle bir eğilim bu oyunda devam etmeyebilir.

Bu maçta Amerika Mineiro’nun ligin son 2 maçında evde oynadıkları Palmeiras’tan mağlubiyeti yok.

Palmeiras

Palmeiras, Serie A’nın son maçında Kuyaba’ya karşı 1-0 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Palmeiras, zamanın% 61’ini topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 16 gol attı. Palmeiras’ın kadrosundaki tek oyuncu Gabriel Veron’du (49′). Öte yandan Cuiaba, hedefe 6, hedefe 1 isabet etti.

Son zamanlarda Palmeiras’ın oynadığı maçlarda en az bir takımın berabere kaldığı bir eğilim dikkat çekicidir. Son 6 karşılaşmayı kontrol etmek, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 3 gol attı, Palmeiras ise 11 gol attı.

Kişisel toplantılar

05/08/2018 tarihinden itibaren yapılan son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Amerika Mineiro’nun bunlardan 1’ini, Palmeiras’ın 3’ünü ve en az 2’sini kazandığını gösteriyor.

Bu toplantılarda her iki kulüp de toplamda 14 gol attı, bunlardan 4’ü Coelho ve 10’u Verdao oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu takımların katılımıyla ligdeki bir önceki düello, Serie A’nın 24. maç günü 07/10/2021 maçında gerçekleşti ve Amerika Mineiro – Palmeiras’ın 2-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün Amerika Mineiro topu% 61’lik bir paya sahipti ve hedefe 27 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Goller Patrick (73′) ve Ademir (93′) tarafından atıldı.

Palmeiras hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Roni (29′) golün yazarı oldu. Maç Leandro Vouaden’den yargılandı.

Takım Haberleri: Amerika Mineiro

Amerika’nın patronu Mineiro Wagner Mansini, bu maçta tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadığı için minnettar olacak.

Görünüşe göre Coelho, Mateus Cavicioli, Patrick, Luan Patrick, Eder, Danilo Avelar, Lucas Kalu, Juninho, Felipe Azevedo, Mateusinho, Gustavo ve Enrique Almeida’yı kullanarak 4-2-3-1 formatında kadro kuracak gibi görünüyor.

Takım Haberleri: Palmeiras

Takımın neredeyse tamamı nedeniyle, Palmeiras’ın patronu Abel Ferreira’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu çözmesi gerekiyor. Henri (tibia ve fibula kırığı) bu oyunu kaçıracak.

Weverton, Maike, Gustavo Gomez, Murilo Serkeira, Joaquin Pickeres, Gabriel Menino, Danilo, Raphael Weiga, Gustavo Scarpa, Dudu ve Gabriel Veron gibi başlangıç kadrosuyla Verdao’nun 4-2-3-1’lik bir sistemde oyuna başlaması muhtemel olduğuna inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Bu, Amerika’nın Mineiro’nun Palmeiras takımını kolayca yenemeyebileceği bir oyundur, ki bu muhtemelen sadece bir avantaja sahip olacaktır.

Bu nedenle Palmeiras’ın zorlu mücadelesinde 0:1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz.

Sabırsızlıkla bekliyorum bu maç.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: