Brezilya Serie A’da Avai – Fortaleza maçının tahmini

Avai, Perşembe günü Serie A toplantısında Fortaleza’dan Aderbal Ramos da Silva Stadyumu’nda konuklarını ağırlıyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Avai — Fortaleza maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet geçin (en iyi oranlar dahil).

Avai

Avai, Serie A’daki Botafogo’ya karşı zaferden sonra 0:1’lik bir skorla başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

O maçta Avai, zamanın% 49’una sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Avai için gol atan tek oyuncu Kevin (45′) idi. Öte yandan Botafogo, 7’si hedefe ulaşan gole 21 darbe indirdi.

Avai, son 6 maçının her birinde gol atarak sürekli formda.

Bu süre zarfında 6 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 9 oldu.

Bu maçtan önce Avai, şampiyonanın son iki maçında evde kazanamaz.

Fortaleza

Fortaleza daha önce Serie A maçında Atletico PR ile 0:0 berabere kaldı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Fortaleza son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipler toplam 7 gol attı. Fortaleza’nın arkasında işler pek iyi gitmiyor. Elbette, böyle bir resim mutlaka burada da geçerli olmayacaktır.

Kişisel toplantılar

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maçı, Serie A’nın 29. günündeki maçta 30/10/2019 tarihinde gerçekleşti ve Fortaleza 1-3’lük skorla sona erdi.

Bu oyunda Avai topu% 51’lik bir paya sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Vinicius Arauju’ydu (51′).

Öte yandan Fortaleza, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 9 vuruş yaptı. Goller Paulau (23′), Romarinho (52′) ve Wellington Paulista’yı (89′) attı. Yargıç Marcelo Aparecido Ribeiro.

Takım Haberleri: Avai

Oyunculara sahip olmak büyük bir sorun değil, Avai’nin menajeri Eduardo Barroca’nın mücadele etmesi gereken tek fiziksel form sorunu, sağlam bir oyuncu kadrosu sayesinde. Jean Payerre (testis kanseri) maçı özlüyor.

Muhtemelen Lean da Ilya bu oyunda Douglas Friedrich, Kevin, Arthur Chaves, Raniel, Bruno Cortez, Jean Kleber, Vinicius Leite, Eduardo Biazi, William Pottker, Guilherme Bissoli ve Murica’nın yer aldığı 4-3-3’lük bir düzenlemeyi kullanabilir.

Takım Haberleri: Fortaleza

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Fortaleza’nın patronu Juan Valisi, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Fortaleza’nın 3-5-2’de oynayacağı muhtemeldir: Marcelo Boeck, Antoni Landasuri, Titi, Marcelo Benevenuto, Iago Pikachu, Jose Velison, Mateus Jussa, Lucas Lima, Juninho Capixaba, Moizes ve Robson.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, hem Fortaleza hem de Avai burada gol atabilir.

Bakalım işler nasıl gidiyor, ama görünüşe göre bir beraberlik olabilir. Bu nedenle maçın sonunda 1:1’lik bir skorla yakın oyuna bahis oynuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: