Brezilya Serie A’da Chapecoense ile Flamengo maçının tahmini

Flamengo, Pazartesi günü Shapecoense sahasının sahibiyle Serie A toplantısı için Conda Arena’ya gidecek.

Chapecoense – Flamengo’ya ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu 2021 ve son maç oranlarında görülebilir.

Capecoense

Chapecoense, Serie A’da Cujaba’ya karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

O maçta Chapecoense, topun% 43’ünü elinde tutmayı başardı, 7 gol attı, 2 gol attı. Rakibi Cuiaba için hedefe 16 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Chapecoense, daha sonraki oyunlarda etkileyici saldırı istatistiklerine sahip değildi. Son 6 maçta rakip taraflara karşı toplam gol sayısı sadece 4 gol oldu. Bu maçlarda Chapecoense de attığı gol sayısının 12’ye ulaştığını belirtiyor. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini yakında göreceğiz.

Flamengo

Flamengo, Serie A 2-0 kazandıktan sonra Atletico Goianience’nin son maçında yenilgiyle karşılaşacak.

O maçta Flamengo% 52’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 23 gol attı. Flamengo protokolündeki tek oyuncu Michael’dı (44 ‘, 74’). Atletico Goianiense hedefe 10 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Renato Portaluppi’nin takımından Flamengo, son altı maçında 8 kez kaleye ateş etti. Aynı maçlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı toplamda 10’dur.

Yüz yüze

15.10.2017 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Chapecoense’in bu maçlardan 1’ini ve Flamengo 5’i kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu görüyoruz.

Bu maçlarda her iki takım da 15 gol attı, bunlardan 5’i Verdao’yu attı ve 10’u Fla oldu. Bu, maç başına ortalama gol değerinin 2,5 olduğu anlamına gelir.

Ligdeki bu kulüpler arasındaki son maç, Serie A 11.07.2021’in 11’inci günü olan Flamengo’nun Chapecoense’nin 2-1’lik skoruyla sona erdiği maçtı.

Bu oyunda Flamengo% 71’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 24 gol attı. Gol yazarları Georgian De Arrasqueta (78 dakika) ve Michael’tır (82 dakika)—

Rakibi için Chapecoense hedefe 13 atış yaptı, 4 tanesi hedefe çarptı. Pedro Perotti (67 ‘) golcü oldu.

Maçı Paulo Cesar Zanovelli da Silva değerlendirdi.

Takım Haberleri: Chapecoense

Wagner (diz bağının kopması) ve Tiepo (diz yaralanması) Chapecoense’in patronu Felipe Endres’den uzak duracak.

Takım Haberleri: Flamengo

Çoğunlukla kadrosundan Flamengo patronu Renato Portaluppi’nin fitness konusunda sadece bir endişesi var. Georgian de Arrasqueta (Kas Yaralanması) bu oyunu özlüyor.

Tahmin

Chapecoense’nin muhtemelen bu Flamengo takımına karşı gol atabileceği görüşündeyiz, ancak muhtemelen kaçırdıkları gol kadar tek bir gol olmamalıdır.

Tam zamanlı bir oyunda Flamengo’ya 1-2 galibiyet vereceğiz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: