Brezilya Serie A’da Coritiba — Cuiaba maçının tahmini

Pazartesi günü Estadio Major Antonio Coutou Pereira Stadyumu’nda Serie A buluşması yapılacak: Coritiba Cuiabu’yu ağırlayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Coritiba — Cuiaba istatistiklerimiz için 1xbet turkey geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Coritiba

Coritiba, Corinthians’a karşı önceki maçta 3:1 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Coritiba, zamanın% 39’una sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Coritiba’ya Luciano Castan (54′) attı. Corinthians hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 6 tanesi hedefe ulaştı. Corinthians için Roger Guedes (36′), Adson (67′) ve Raoul Gustavo (85′) puan aldı.

Coritibe’nin son maçlarında 90 dakikanın tamamını nadiren tutmayı başardı. Gerçekler, Coritiba’nın önceki 6 maçtan 6’sında gol attığını ve bu süre zarfında 12 gol attığını gösteriyor. Ancak, bu eğilimin yaklaşan oyunda tekrarlanıp tekrarlanmayacağını zaman gösterecek.

Cuiaba

Cuiaba önceki maçında Serie A maçında Atletico Mineiro ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Cuiaba% 32’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 16 vuruşla kaleye çarptı. Kuyaba’ya gol atan tek oyuncu Gabriel Pirani (99′) idi. Öte yandan Atlético Mineiro, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 7 vuruş yaptı. Atletico Mineiro’nun arkasında Alan Cardec (94′) attı.

Cujaba’nın kadrosuyla önceki 6 maçtan 5’inde nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,5, Kuyaba’nın attığı ortalama gol sayısı ise 0,83’tür.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Kuiaba’nın Coritiba’nın 3-3’lük skoruyla sona erdiği Serie B’nin 24. maç günü maçında 30/10/2019 tarihinde gerçekleşti.

Takım Haberleri: Coritiba

Coritiba’nın takımının kadroyla ilgili özel bir sorunu yok, fiziksel formla ilgili tek bir sorun, takımın baş antrenörü Gustavo Morinigo’yu oyuncuların neredeyse tamamı sayesinde rahatsız ediyor. Neilton (artroskopi) başarısız oldu.

Cox’un oyunda 4-2-3-1 sistemini kullanabileceğine inanıyoruz, Alex Muralle, Nathanael, G. de Los, Luciano Castan, Aegidio, Regis, Matias Galarza, Igor Paishao, Valdemir, Alef Manga ve Leo Gamallo’yu piyasaya sürerek oyunda kullanabileceğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: Cuiaba

Cuiaba’nın patronu Antoniou Oliveira, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Cuiaba’nın muhtemelen Walter, Juan Lucas, Marlon, Joaquim, Igor Karius, Raphael Gava, Camilo, Pepe, Alesson, Rodriguinho ve Valdivia’yı kullanarak 4-3-3’lük bir düzenlemeyi kullanacağına inanıyoruz.

⚡ Tahmin

Cuiaba’nın takımının, kazanacağına inandığımız ve hatta belki de net bir skor tutacağına inandığımız Coritiba takımının golünü atmak için çok çalışacağına inanıyoruz.

Bu nedenle seçimimiz, karşılaşmanın sonunda Koritiba’nın 1-0 üstünlüğüyle çok eşit bir maçtır.

Bakalım bakalım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: