Brezilya Serie A’da Coritiba vs Botafogo maçının tahmini

Coritiba, Pazar günkü Serie A maçında Botafogo’yu Estadio Major Antoniou Koutu Pereira’ya götürüyor.

Coritiba — Botafogo maçı için tüm tahminleri, 1xbet bonus nasıl kullanılır anketleri ve istatistikleri ve güncel oranları görün.

Coritiba

Coritiba, Atletico Goianience’den Serie A’nın son maçında 2-0 yenilgisinin ardından skoru iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Coritiba% 42’lik bir topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rakip Atlético Goianiense’nin 17 golü vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Atletico Goianiense için Jorginho (45′) ve Airton (90′) puan aldı.

Son zamanlarda, Coritibe nadiren 90 dakikayı tutmayı başarıyor. Aslında, önceki 6 maçtan 5’inde Coritiba savunmasını kırdı ve 11 golü kaçırdı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Botafogo

Botafogo daha önce Serie A maçında Amerika Mineiro ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Botafogo’nun topu% 58’lik bir paya sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 8 gol attı. Botafogo için gol atan tek oyuncu Erison’du (86′). Öte yandan America Mineiro, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Aloisio (38′) “America Mineiro” için attı.

Botafogo’nun savunucularının güvenilir performansları dizisi, son 6 maçında kaçırdıkları gol sayısını 4’e çıkardı. Bu dönemde kendi forvetleri 10 gol attı.

Kişisel toplantılar

Eğer 11/06/2017 tarihinden itibaren önceki karşılaşmalarına bakarsanız, bu maçların «Koritibe» e karşı destekleyici olmadığını söyleyebiliriz. Botafogo onlar için çok iyiyken, bu karşılaşmaların% 67’sini kazanarak tek bir zafer kazanamadılar.

Bu dönemde iki takım arasında 15 gol atıldı, bunlardan 5’i Coxa’nın hesabında, 10’u da Fogao’nun hesabında yer aldı. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

Takım Haberleri: Coritiba

Takımda sahadaki devamsızlıkların düşük bir yüzdesi var ve Coritiba patronu Gustavo Morinigo’nun karşılaştığı tek fiziksel form sorunu, oyuncuların güvenilir kadrolarından kaynaklanıyor. Neilton (artroskopi) başarısız oldu.

Bizim düşüncemize göre, Coxa’nın bu oyunda Alex Murala, Mateus Alexandre, G. de Los, Guilherme Biro, Aegidio, Andrei, Villian Farias, Igor Paishau, Robinho, Alef Manga ve Leo Gamallo’nun yer aldığı 4-2-3-1 sistemini kullanması gerekiyor.

Takım Haberleri: Botafogo

Çok sayıda serbest oyuncu sayesinde Botafogo’nun patronu Luis Castro sadece bir oyuncu için endişeleniyor. Raphael (Aşil tendonunun yırtılması) bu oyunu kaçıracak.

Fogao’nun R. Gatito Fernandez, Renzo Saravia, Cana, Victor Cuesta, Daniel Borges, Tce Tce, Luis Oyama, Joao Victor Sa, Patrick de Paula, Diego Gonçalves ve Erison’u kullanarak 4-2-3-1 sistemini muhtemelen kullanacağına inanıyoruz.

💡 Tahmin

Botafogo’nun Coritiba takımına karşı kapıları bulmak için iyi bir oyun oynayacağına inanıyoruz, ki bu da kazanabileceğine ve muhtemelen temiz bir skor tutabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle 90 dakika sonra Koritiba’nın 1-0 avantajıyla çok rekabetçi bir karşılaşma bekliyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: