Brezilya Serie A’da Cuiaba — Botafogo maçının tahmini

Cuiaba, Pazar günü Serie A maçında Pantanal Arena’da Botafogo’ya karşı oynayacak.

Cuiaba – Botafogo maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbet promosyon kodu ve güncel oranlarda sunulmaktadır.

Cuiaba

Kuyaba, Serie A’da Avai’yi (1:2) yendikten sonra başka bir zafer için çaba gösterecek.

O maçta Cuiaba% 40’lık bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Kuyabu’da gol attı

hem Valdivia (49′) hem de Joaquim Enrique (64′). Rakip Avai, 3’ü hedefi vurmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı. Avai’nin arkasında Eduardo (30′) attı.

Cuiaba son zamanlarda iyi bir saldıran form göstermiyor. Son 6 maçta rakip takımlara karşı «karşı goller» rakamları sadece 4’tür. Bu maçlarda Cuiaba da kendi kalesine 5 gol attı. Bu maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceği zaman gösterecek.

Botafogo

Botafogo, Red Bull Bragantino’yu bir önceki Serie A maçında 0:1’lik skorla yendikten sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Botafogo, zamanın% 36’sına sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Botafogo için gol atan tek oyuncu Vinicius Lopes (64′) idi. Öte yandan Red Bull Bragantino, 6’sı hedefe ulaşan hedefe 18 vuruş yaptı.

Son zamanlarda, Botafogo’nun oynadığı maçlarda en az bir takımın gol atmadığı bir eğilim izleniyor. Son altı maçın incelenmesi bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 7 gol, Botafogo ise 5 gol attı.

Takım haberleri: Cuiaba

Cuiaba’nın menajeri Antonio Oliveira, takımın tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olması nedeniyle bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bizim düşüncemize göre Cuiaba, Walter, Juan Lucas, Joaquim, Marllon, Wendel, Andre Luis, Camilo, Raphael Gawa, Calvin Osorio, Valdivia ve Rodriguinho ile ilk yarıya başlayarak 4-4-2 sistemini kullanmalıdır.

Takım Haberleri: Botafogo

Takımın kompozisyonu çoğunlukla özgür olduğu için, Botafogo’nun baş antrenörü Luis Castro’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Raphael (Aşil tendonunun yırtılması) bu oyunu özlüyor.

Görüşümüze göre, Fogao’nun başlangıç kadrosuyla 3-5-2’lik bir sistemde oynaması muhtemeldir: R. Gatito Fernandez, Victor Cuesta, Canu, Joel Carly, Daniel Borges, Lucas Piazon, Tce Tce, Patrick de Paula, Hugo, Erison ve Lucas Fernandes.

🔮 Tahmin

Botafogo’nun Cuiaba’nın gol atması ve önde kalması muhtemel olan takımına karşı golün önüne geçmenin zor olacağını düşünüyoruz.

Maçın sonunda Kuyaba’nın 1-0 üstünlüğüyle iyi mücadeleyi seçtik.

İlginç bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: