Brezilya Serie A’da Flamengo vs Gremio maçının tahmini

Flamengo, bu Pazar günü Serie A maçında Maracana Stadyumu’nda gremio ile bir ziyarette buluşacak.

Flamengo — Gremio ile ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu bulunabilir resmi web sitesi — maç başına en son oranlarla birlikte.

Flamengo

Flamengo, Brezilya Kupası’nda Gremiou’yu 2-0 yendikten sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Flamengo’nun katılımıyla yapılan maçlar son zamanlarda büyüleyici olduğunu kanıtladı ve çok fazla puan almaları bekleniyor. Sadece son yarım düzine maçta, iki takım birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunlardan 19’u Flamengo’yu attı. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan maçta trendin devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Gremio

En az bir takımın Gremio maçlarında gol atmadığı eğilim son zamanlarda oldukça istikrarlı hale geldi. Son altı maçlarına bakarsanız, bunun 6 kez tekrarlandığını görebilirsiniz. Bu karşılaşmalarda rakipleri 7 gol attı, Gremiu ise 5 gol attı.

Bu maçta Gremio, önceki 3 lig maçında onlarla ev dışında oynarken Flamengo’ya karşı kazanamadı.

↔ ️ Yüz yüze

24.10.2019’dan itibaren geçmiş yüz yüze toplantılarının analizi, bu toplantıların Gremio için bir hayal kırıklığıyla sonuçlandığını gösteriyor. Hiç bir zafer kazanamadılar, Flamengo ise zamanın yüzde 83’ünü kazanarak bir çıkış yolu bulmayı başardı.

Bu maçlarda her iki takım tarafından da toplam 20 gol atıldı, bunlardan 17’si Fl’den, 3’ü Tricolor DOS Pampas’tan olmak üzere toplam 20 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Takım haberleri: Flamengo

Personele bakarsanız, gaffer Flamengo’nun rogerio Ceni’nin diğer tüm oyuncuların fitness konusundaki tek endişesi olduğunu söyleyebiliriz. Georgian de Arrascaeta (Hamstring yaralanması) kaçıracak.

Takım haberleri: Gremio

Aralarından seçim yapabileceğiniz sakatlıksız bir takım olduğu için, gremio’nun patronu Tiago Nunez’in bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yok.

Tahmin

Flamengo’nun, gremio’yla karşılaştıklarında ihtiyaç duydukları şeyi elde etme ihtimalinin yüksek olduğu hissine sahibiz, bu da kendi başına bir ızgara bulmakta zorlanacaktır.

Yargıcın son düdüğü verdiği zamana kadar bunun Flamengo 2-0 için oldukça rahat bir galibiyet puanı olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: