Brezilya Serie A’da Fortaleza ile Juventude’nin maçının tahmini

Cumartesi günü Serie A’da Governador Placido Castelo Stadyumu’nda Fortaleza sahasının sahipleri Juventude’yi ağırlıyor.

Fortaleza – Juventuda maçıyla ilgili ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır bulabilirsiniz – maç başına en son oranlarla birlikte.

Fortaleza

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Fortaleza, Copa Libertadores’u Colo Colo’ya karşı 3-4 kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Fortaleza’nın son 6 maçında Juana Voevoda’nın golü toplam 9 kez attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,5 oldu.

Juventude

Serie A’daki Palmeiras’a karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Juventude durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Juventude’nin topu zamanın% 46’sına sahipti ve hedefine 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Öte yandan Palmeiras hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Palmeiras’a Ze Raphael (9′), Roni (31′) ve Gabriel Menino (92′) puan verildi.

Juventud’un son altı karşılaşmada gol sıkıntısı çektiğini ve sadece 4 gol attığını belirtmek gerekir. Bu maçlarda Juve de 9 gol aldı. Bunu görmezden gelirsek, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek için tek yapmamız gereken beklemek.

Bu maçtan önce Juventud, ligin önceki iki maçında evden uzakta yenilgiyi bilmiyor.

Kişisel toplantılar

27/07/2005tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Fortaleza’nın bu maçlardan 3’ünü, Juventude’nin ise 1’i kazandığını ve 2 berabere kaldığını gösteriyor.

Bu maçlarda her iki kulüp de toplamda 16 gol attı, bunlardan 10’u Fortaleza ve 6’sı Juve oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç 04/12/2021 tarihinde Serie A’nın 36. gününde Juventude’nin (Fortaleza) 1-0’lık skoruyla sona eren maçta gerçekleşti.

Bu maçta Fortaleza% 53’lük bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi olan hedefe 15 vuruş yaptı. Golün yazarı Valentin Depietri’ydi (82′).

Juventude’nin rakibi gole 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Yargıç Bruno Arleu.

Takım Haberleri: Fortaleza

Fortaleza’nın menajeri Juan Valinin bu maçtan önce fiziksel formuyla ilgili herhangi bir problemi yok, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip.

Bizim düşüncemize göre, Fortaleza oyunu 3-5-2’lik bir sistemle inşa etmeli ve Max Valef, Antoni Landasuri, Marcelo Benevenuto, Titi, Iago Pikachu, Jose Velison, Lucas Lima, Hercules, Juninho Capixaba, Moizes ve Silvio Romero’yu serbest bırakmalıdır.

Takım haberleri: Juventude

Ekibin sağlıklı kadrosu sayesinde, Juventude’nin baş antrenörü Eduardo Baptista’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Guilherme Parede (çapraz bağ kopması) maça katılmayacak.

Juve’nin, Cesar, Romulo, Vitor Mendes, Raphael Forster, William Mateus, Yuri, Jean Irmer, Chico, Oscar Ruiz, Isidro Pitta ve Paulinho Moklein’i serbest bırakarak 4-3-3 sistemini seçeceğine inanıyoruz.

Tahmin

Fortaleza’nın Juventude maçında gol atması kolay olmayacak bir maçta birkaç gol atması gerektiğine inanıyoruz.

Fortaleza’nın normal zamanlarında 2-0 önde olacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: