Brezilya Serie A’da Internacional — Coritiba maçının tahmini

Cumartesi günü Estadio Jose Pinheiro Borda Stadı’nda Serie A’nın bir parçası olarak Uluslararası Coritiba’ya ev sahipliği yapacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Internacional – Coritiba maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet bonus kodu ve maç başına en son oranlara geçin.

Stajyer

Stajyer, Botafogo’ya karşı önceki maçta 2-3 yenilgiden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta, Internacional topu% 78’lik bir paya sahipti ve 8’i hedefe ulaşan gollere 18 vuruş yaptı. Internacional için goller Edenilson (9′) ve Fabricio Bustos (14′) tarafından atıldı. Botafogo’nun rakibi, 6’sı hedefe ulaşan 10 gol attı. Botafogo için Vinicius Lopes (19′), Erison (59′) ve Hugo (101′) puan aldı.

Uluslararası, son 6 maçının yüzde yüzündeki hedefi vurarak kalıcı bir asist halinde.

Bu süre zarfında 11 gol attılar ve sadece 7 gol attılar.

Bu maçtan önce Internacional, son 10 maçında Coritiba ile ligde kaybetmedi. Onlara karşı oldukça uzun bir kazan-kazan serisi.

Coritiba

Serie A’daki Atletico Pr’ye karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Coritiba ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Coritiba, zamanın% 61’ine sahipti ve gole 24 isabet etti, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Atlético Pr’nin golüne 10 vuruş vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Atletico PR için Helven attı (100′).

Önceki 6 maçtan 5’inde Coritiba takımının katılımıyla nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalama ortalaması sadece 2,33, Kola ortalamasının ortalaması ise 0,83’tür. Bundan bağımsız olarak, şimdi böyle bir eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini beklemeliyiz.

Kişisel toplantılar

07/06/2015 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, bu toplantıların Coritiba için bir işkence kaynağı olduğunu bize anlatıyor. Hiçbir zafer kazanmayı başaramadılar, Stajyer ise onlara karşı bir avantaj sağladı ve vakaların yüzde 67’sinde galip geldi.

Toplamda bu maçlarda 11 gol atıldı, bunlardan 8’i Colorado ve 3’ü Kola olmak üzere toplam 11 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol oranı 1.83 oldu.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç, Serie A’nın 20. maçının günü 08/11/2020 tarihinde, final skoru 2-2 Coritiba iken gerçekleşti.

Bu maçta, Internacional topu% 59’a sahipti ve 4’ü gole dahil olmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı. Gollerin yazarları Yuri Alberto (33′) ve Nonato (59′) idi.

Coritiba hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Goller Augusto (48′) ve Sabino’yu (74′) attı. Yargıç: Giorgines Jose Padovani Andrade.

Takım Haberleri: Stajyer

Stajyer yöneticisi Mano Menezes, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için mutlu olacak, çünkü seçim için kesinlikle sağlıklı bir grubu var.

Colorado’nun bu oyunda 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi kullanabileceğini düşünüyoruz: Daniel, Fabricio Bustos, Vitao, Rodrigo Moledo, Tauan Lara, Carlos De Pena, Gabriel, Edenilson, Tyson, Pedro Enrique ve Alexandre Alemao.

Takım Haberleri: Coritiba

Ekibin sağlıklı kadrosu sayesinde Coritiba yöneticisi Gustavo Morinigo’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu çözmesi gerekiyor. Neilton (artroskopi) bu oyunu özlüyor.

Cox’un muhtemelen 4-2-3-1’lik devre şemasına göre oynayacağına inanıyoruz, Rafael William, Mateus Alexandre, Enrique, Luciano Castan, Guilherme Biro, Villian Farias, Mathias Galarza, Igor Paishao, Tonnie Anderson, Alef Manga ve Leo Gamallo’nun lansmanında serbest bırakılacak.

💡 Tahmin

Bu maçta, Internacional’ın kesinlikle Coritiba’ya karşı bir düelloda birkaç gol atabileceğine inanıyoruz, ki bu onların savunmalarını kırması zor olacak.

Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında »Stajyer” lehine kontrollü bir 2-0 puan bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: