Brezilya Serie A’da Red Bull Bragantino — Botafogo maçının tahmini

Pazartesi günü Estadio Nabi Abi Chedid Stadyumu’nda Serie A’da Red Bull Bragantino’nun ev sahibi Botafogo ile oynayacak.

Red Bull Bragantino — Botafogo maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir

Red Bull Bragantino

Red Bull Bragantino, Atletico Pr’den Serie A’nın son maçında 4-2 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Red Bull Bragantino’nun% 70’lik bir topu vardı ve 6’sı hedefe ulaşan 23 gol attı. Red Bull Bragantino’nun golleri için Alerandro (79′) ve Lucas Evangelista (82′) gol attı. Öte yandan Atlético PR, 6’sının hedefi olduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Atletico PR için Eric (5′), Luis Manuel Orejuela (16′), Romulo (23′) ve Hugo Moura (67′) puan aldı.

Son maçlarda Red Bull Bragantino nadiren savunma gücü gösterdi. Gerçekler, Red Bull Bragantino’nun rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde 11 gol atarken gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor.

Bu maçta Red Bull Bragantino, ligin önceki iki maçında evde kaybetmedi.

Botafogo

Amerika’ya karşı son maçtaki yenilginin ardından Mineiro, Brezilya’ya giden Cop’un bir parçası olarak Botafogo ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Botafogo ile yapılan son maçlarda, Botafogo ile yapılan maçlarda en az bir tarafın temiz kalması eğilimi görülmektedir. Son 6 oyunun incelenmesi bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 11 gol attı, Botafogo ise 4 gol attı. Bundan bağımsız olarak, sadece bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki son düello, Serie A’nın 21. maç günü kapsamında 16/11/2020’de gerçekleşti. Maçın skorları – Botafogo 1-2 Red Bull Bragantino’dur.

O maçta Botafogo, zamanın% 60’ına sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 12 vuruş yaptı. Golün yazarı Mateus Babi (44′) idi.

Red Bull’un rakibi Bragantino, hedefe 11, 4 tanesi de hedefe 11 vuruş yaptı. Goller Italo (45′) ve Claudinho (86′) tarafından atıldı. Yargıç: Rodolfo Özlem Marquez.

Takım Haberleri: Red Bull Bragantino

Takımdaki oyunculara sahip olmak büyük bir sorun değil, Red Bull menajeri Bragantino Mauricio Barbieri, oyuncu setinin geri kalanından sadece bir fiziksel zindelikle ilgili konudan endişe duyuyor. Emiliano Martinez (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) başarısız oldu.

Muhtemelen Lean da Zona bu oyunda 4-2-3-1 sistemini kullanabilir ve ilk yarıyı Cliton, Aderlan, Leo Ortiz, Nathan Souza, Luan Candido, Raoul, Lucas Evangelista, Arthur, Hjoran, Helinho ve Ian Hurtado ile başlatabilir.

Takım Haberleri: Botafogo

Takımın kadrosu çoğunlukla sağlıklı olduğu için Botafogo’nun patronu Luis Castro sadece bir oyuncu için endişeleniyor. Raphael (Aşil tendonunun yırtılması) burada oynamayacak.

Fogao’nun muhtemelen 3-5-2’lik bir düzenlemeyi seçeceğine inanıyoruz: R. Gatito Fernandez, Victor Cuesta, Cana, Filipe Sampaio, Renzo Saravia, Romildo Del Piaget, Caike, Tce Tce, Hugo, Vinicius Lopes ve Erison.

💡 Tahmin

Red Bull Bragantino’nun gol atması kolay olmayan Botafogo’dan bir maçta muhtemelen birkaç gol atabileceğine inanıyoruz.

Bu yüzden Red Bull Bragantino’nun 2-0’lık skorla oldukça rahat bir galibiyet kazanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: