Brezilya Serie A’da Red Bull Bragantino’nun Coritiba’ya karşı tahmini

Red Bull Bragantino, Çarşamba günü Serie A maçında Estadiou Nabi Abi Chedid Stadyumu’nda Coritiba ile buluşacak.

Red Bull Bragantino’nun Coritiba’ya karşı tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus geçin.

Red Bull Bragantino

Red Bull Bragantino, Serie A’nın bir parçası olarak Cujaba’yla (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

O maçta Red Bull Bragantino% 57’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Red Bull Bragantino’da gol atan tek oyuncu Arthur’du (17′). Cuiaba hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Quiabu’nun arkasında Andre (45′) attı.

Son zamanlarda «Red Bull Bragantino” iyi bir saldıran form göstermiyor. Son 6 maçında rakiplerinin kalesine sadece 3 gol attılar. Bu maçlarda Red Bull Bragantino da 8 gol kaçırdı. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin burada da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Coritiba

Serie A’daki Palmeiras’a karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra Coritiba ve taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Dudu (23′) ve Roni (63′) Palmeiras için gol attılar.

Coritiba’nın saldıran oyuncuları, önceki karşılaşmalarda 6 gol atmakta zorluk çektiler ve sadece 4 gol attılar. Bu maçlarda Coxa’nın da rakiplerinin kalesine 6 gol attığı belirtildi.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Serie A’nın 24. maç günü maçında 06/12/2020’de, final skoru Coritiba 0-0 Red Bull Bragantino’nun oynadığı maçta gerçekleşti.

O zaman Coritiba topun% 43’üne sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Red Bull Bragantino hedefe 23 isabet etti ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Yargıç: Jefferson Ferreira de Moraes.

Takım Haberleri: Red Bull Bragantino

Red Bull Bragantino’nun patronunun neredeyse tamamen sağlıklı ekibinden Mauricio Barbieri, fiziksel zindelikle ilgili tek bir sorundan endişe duyuyor. Emiliano Martinez (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) maçı kaçırıyor.

Lean da Zone’un bu sefer muhtemelen Clayton, Aderlan, Leo Ortiz, Nathan Souza, Ramon, Raoul, Eric Ramirez, Arthur, Bruno Praxedes, Helinho ve Italo’yu kullanarak 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi kullanacağını düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Coritiba

Ekibin sağlıklı kadrosu sayesinde Coritiba’nın baş antrenörü Gustavo Morinigo’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Neilton (artroskopi) maça katılmayacak.

Bizim bakış açımızdan Cox, Rafael William, Nathan Mendes, Enrique, Luciano Castan, G. de Losa, Bernardo Lemes, Guilherme Biro, Alef Manga, Robinho, Igor Paixao ve Adrian Martinez’i seçerek 4-2-3-1’lik bir maçta oynamaya karar verebilir.

✨ Tahmin

Coritiba’nın, Red Bull Bragantino’nun takımının savunmasını kırmak için çok çalışacağına inanıyoruz ki, muhtemelen yabancı bir sahaya girip öne çıkacak kadar çaba göstereceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, bu oyunun sonunda Red Bull Bragantino’nun lehine 1-0’lık çok eşit bir maç öngörüyoruz.

Bakalım bu oyun nasıl olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: