Brezilya Serie A’da Santos — Palmeiras maçının tahmini

 

Palmeiras Pazar günü Santos takımıyla Serie A maçı için Estadio Urbano Caldeira Stadyumu’na gidiyor.

Santos – Palmeiras maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını 1xbet promosyon kodu nasıl alınır maç başına en son oranlarla birlikte görebilirsiniz.

Santos

Santos, Sudamerican’ın Polis maçında Banfield ile berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı (1:1).

Son bulguları, Santos’un savunmasının muazzam bir çaba sarf ettiği gerçeğini gerçekten gösteriyor. Santos rakibine çok az şey verdi: Önceki altı maçta kalecilerinden geçen toplam gol sayısı 3 oldu. Bunu göz önünde bulundurarak, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemeli ve görmeliyiz.

Palmeiras

Palmeiras, Copa Libertadores’in son maçında Deportivo Táchira’ya karşı 4-1’lik galibiyetten sonra bu karşılaşmaya geliyor.

Palmeiras’ın savunmasının bir dizi etkili eylemi sonucunda, son 6 maçında karşı gol sayısı 3 oldu. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 13’tü.

Kişisel toplantılar

10/10/2019tarihinden itibaren önceki maçların gözden geçirilmesi, Santos’un bunlardan 1’ini kazandığını, Palmeiras’ın ise 4’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu maçlar için her iki kulüp de 17 gol attı, bunlardan 7’si Peiche ve 10’u Werdau oldu. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,83’e eşit olarak verir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son maç, final skoru Santos 0-2 Palmeiras olduğunda 07.11.2021 Serie A maçının 30. gününde gerçekleşti.

O gün Santos topu% 49’a sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı.

Öte yandan Palmeiras, hedefe 15, bunlardan 6’sı hedefe 15 vuruş yaptı. Goller Roney (44′) ve Raphael Weiga (72′) tarafından atıldı. Maç Rafael Klaus tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Santos

Santos’un menajeri Fabian Bustos, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Görünüşe göre Pache, bu sefer João Paulo, Madson, Maicon, Eduardo Bowermann, Lucas Pires, Vinicius Zanoselo, Rodrigo Fernandez, Leo Baptistao, Brian Angulo, Jojan Julio ve Marcos Leonardo ile birlikte 4-2-3-1 sistemini kullanacak.

Takım Haberleri: Palmeiras

Palmeiras’ın patronu Abel Ferreira, fiziksel formla ilgili bazı problemleri olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalacak. Henri (tibial ve fibula kırığı) ve Joaquin Pickeres (kas yaralanması) bileşimde görünmeyecektir.

Weverton’la, Marcos Rocha, Gustavo Gomez, Murilo Serkeira, Jorge, Ze Raphael, Danilo, Dudu, Gustavo Scarpa, Roni ve Raphael Navarro ile oyuna başlayarak Verdau’nun 4-2-3-1 serisini kullanabileceğine inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Santos’un Palmeiras takımına karşı gol atmanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da başkasının sahasında gol atmak ve öne çıkmak için yeterince çaba göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle tahminimiz 90 dakika sonra Palmeiras’ın 0:1 avantajı ile çok rekabetçi bir oyundur.

Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: