Brezilya Serie B maçında Recife Sports — Ponte Preta’nın tahmini

Recife Sports, Salı günü Serie B maçında Ponte Preta’nın Estadio Adelmar da Costa Carvallo’ya deplasmanında yer alıyor.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Recife — Ponte Preta Sporunun maç istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 ve en iyi bahis oranlarında bulunabilir.

Recife Sporu

Recife Sport, Serie B’nin son maçında Crb’den 0:1 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

Daha sonraki sonuçlar, Recife Sporu’nun arka hattının büyük bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Spor Recife rakibine çok az şey vermiş, önceki 6 maçta kendi taraflarında attığı toplam gol sayısı 2’ye ulaşmıştır.

Bu karşılaşmada Sport Recife, önceki üç maçta ligde Ponte Preta’yı kaybetmedi.

Ponte Preta

Önceki maçta Ponte Preta, Serie B maçında Chapecoense’ye karşı 0:0 berabere kaldı.

Ponte Preta’nın savunmasının güvenilir eylemleri dizisi, “karşı golleri” nin son 6 maçında toplam 4 olmasına neden oldu. Aynı dönemde kendi forvetleri 3 gol attı. Ancak, böyle bir eğilimin bu maçta da devam etmesi mümkün değildir.

Bu karşılaşmada Ponte Preta, ligin son 4 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

Daha önceki karşılaşmalarda, 10/07/2016 tarihinden itibaren her iki kulüp de kendi aralarında puan paylaştılar: Recife Sports bu maçlardan 2’sini kazandı, Ponte Preta 2’yi kazandı ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 15 gol attı, bunlardan 6’sı Lean da Ilya ve 9’u Makak olmak üzere. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5 idi.

Takım Haberleri: Recife Sport

Recife’nin Spor patronu Gustavo Florentin, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak, çünkü kesinlikle sağlıklı bir kadroya sahip.

Takım haberleri: Ponte Preta

Ponte Preta’nın menajeri João Brigatti, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamakta ve tamamen yaralanmadan arındırılmış bir gruba sahiptir.

⚡ Tahmin

Ponte Preta’nın Recife Sports takımının golünü atması gerektiğini düşünüyoruz, ancak bu muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Bizim seçimimiz 2-1’lik skorla Recife Sports’un avantajıdır. Maçın çok rekabetçi olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: