Brezilya’nın Serie A maçında Cuiaba’nın Ceara’ya karşı tahmini

Cumartesi günü Ceara, Pantanal Arena’ya Serie A’nın bir parçası olarak Cuiaba ekibi tarafından sahadaki ev sahipleriyle buluşmak üzere yola çıktı.

Cuiaba – Ceara maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları 1xbetten (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Cuiaba

Cuiaba, Serie A’nın bir parçası olarak Flamengo’ya karşı önceki oyunda 2-0 yenilgisinden sonra en iyi skoru umuyor olacak.

O maçta Cuiaba% 37’lik bir topa sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Flamengo hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Flamengo için Ayrton Lucas (6′) ve Gabriel Barbosa (79′) puan aldı.

Cuiaba son zamanlarda iyi bir saldırı şekli göstermiyor. Son 6 maçında rakiplerine karşı sadece 4 gol attılar. Bu karşılaşmalarda Cuiaba da 9 gol kaçırdı.

Bu maçtan önce Cuiaba, ligin önceki iki ev maçını kazanmadı.

Ceara

Ceara, son maçında Serie A’da Atletico Mineiro ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Ceará topu% 52’lik bir paya sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 16 vuruş yaptı. Atletico Mineiro hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe ulaştı.

Ceará takımının oynadığı son 6 maçının 5’inde nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 1.83, Vovo takımında ortalama gol sayısı ise 1.17’dir. Bu ilgi çekici olsa da, şimdi bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini beklemeliyiz.

Kişisel toplantılar

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, Serie A’nın 30. günündeki maçında 07/11/2021’de gerçekleşti ve 1-0 Ceará – Cujab skoruyla sona erdi.

O maçta Ceará topu% 50’ye sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Asist yapan tek oyuncu Messias (48′) idi.

Öte yandan Cuiaba, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 7 vuruş yaptı. Heber Roberto Lopez.

Takım haberleri: Cuiaba

Cujaba’nın menajeri Antonio Oliveira’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok, çünkü takımın yaralanması yok.

Takım haberleri: Ceará

Takım yöneticisi Ceará Marquinhos Santos, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamakta ve tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olmaktadır.

Tahmin

Ceará ve Cujaba’nın burada gol atabileceğine inanıyoruz, ancak açık bir kazanan görmek zor olsa da.

Beraberlik oldukça muhtemeldir, çünkü aralarında çok az mücadele olmasını bekliyoruz. Bu nedenle maçın sonunda 1-1’lik skorla gergin bir karşılaşma öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: