Brezilya’nın Serie A maçında Gremio – Fluminence tahmini

Arena do Gremiu’daki Serie A maçında Çarşamba günü Gremiu’nun sahadaki sahipleri Fluminense ile oynayacaklar.

1xbet turkey Gremio — Fluminense maçına ilişkin tüm tahminleri, kullanıcı istatistiklerini ve anketlerini ve en iyi bahis oranlarını bulabilirsiniz.

Gremio

Gremio, Serie A 1-0’lık yenilginin ardından geçen maçını Internacional’a karşı önceki maçında iyileştirmek için burada olacak.

O maçta Gremio topa% 60, hedefe 5 vuruşla 9 vuruş yaptı. Rakibi için Stajyer, 2’si hedefe isabet eden 9 vuruş gerçekleştirdi. Tyson (40 ‘) stajyer olarak kendini ayırdı.

Gremio son zamanlarda pek temiz davranmıyordu. Gremiu’nun önceki 6 maçtan 6’sında 11 gol atarken attığı gollerden endişe duyacaklar.

Buna gelince, Gremio önceki 3 maçında Fluminense Ligi’nde kaybetmedi.

Fluminence

Fluminense, Serie A’nın Sport Recife üzerindeki son maçını 1-0 kazandıktan sonra oyuna girecek.

Bu oyunda Fluminense% 62’lik bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaşan 21 gol attı. Fluminense için gol atan tek oyuncu David Braz’dı (96 ‘). Rakibi Sport Recife için gole 8 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Fluminense’i içeren oyunlarda en az bir tarafın boş bir sayfa alma eğilimi son zamanlarda oldukça istikrarlı. Son altı oyunlarına bir bakış, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda muhalifler toplam 5 gol atarken, Fluminense ise 5 gol attı. Tarihsel sonuçları bir kenara bırakırsak, bu modelin bu oyunda devam edip etmeyeceğini bulmamız gerekiyor.

Buna gelince, Fluminense ligin son iki maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

Geçmiş karşılaşmalarını 29.09.2018 tarihine kadar yüz yüze kontrol etmek bize Gremio’nun bunlardan 4’ünü ve Fluminense’nin 2’sini kazandığını ve sıfır berabere kaldığını gösteriyor.

Toplamda bu karşılaşmalarda aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 9’u Tricolor dos Pampas’ı, 7’si Tricolor’u attı. Bu maç başına ortalama 2.67 gol.

Ligin bu takımlar arasındaki önceki maçı Serie A’nın 12. günü 18.07.2021’de Gremio’yu 0: 1’lik skorla bitirdiği maç oldu.

Bu kez Fluminense, topun% 56’sına sahipti, hedefe 10 vuruş, hedefe 2 vuruş yaptı.

Öte yandan Gremiu, hedefte 8 atış yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Cesar Pinares (90 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Maçı Paulo Roberto Jr. değerlendirdi.

Takım Haberleri: Gremio

Gremio’nun patronu Wagner Mancini, oyuna girdiğinde tamamen yaralanmadan arındırılmış bir grup sayesinde, bu oyuna girdiğinde herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Fluminense

Seçim için tamamen yaralanmasız bir takım mevcut olduğundan, Fluminense yöneticisi Marco Marcao’nun bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yok.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Fluminense’nin Gremio’nun kalesine gol atmak için yeterli olduğunu düşünüyoruz, ancak muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli değil.

Her iki takımın da her şey söylendiğinde ve yapıldığında Gremio lehine 2-1’lik bir avantajla gol atmasını bekliyoruz. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: