Brezilya’nın Serie A maçında Juventude’nin Santos’a karşı tahmini

Çarşamba günü Estadio Alfredo Yakoni Stadyumu’nda Juventude’nin Santos’un rakibini ağırlayacağı Serie A toplantısı düzenlenecek.

Juventude Santos maçına ilişkin tam tahmin, istatistik ve anketlerimizi 1xbet bonus kodu (maç başına en iyi oranlar dahil) görebilirsiniz.

Juventude

Juventude, Corinthians’a karşı önceki oyunda Serie A’da 2-0 yenilgisinden sonra son maçının sonuçlarını iyileştirmek için çaba gösterecek.

O maçta Juventud, zamanın% 43’üne sahipti ve gole 8 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Öte yandan Corinthians, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Corinthians için Adson (2′) ve Gustavo Mantuan (84′) puan aldı.

Juventud son zamanlarda nadiren kaçırmıyor. Juventude’nin rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyememesi ve bu süre zarfında 10 gol atmasından endişe duyacaklar.

Santos

Geçen turda Santos, Serie A maçında Atletico Mineiro ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Santos’un topu% 32’lik bir paya sahipti ve 6’sı gole giren 12 gol atmaya çalıştı. Santos’un bir parçası olarak gol attı (84′). Rakip Atlético Mineiro hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Savio (6′) Atletico Mineiro’nun golcüsü oldu.

Santos takımının oynadığı son 6 maçının 5’inde kendileri ve rakipleri arasında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalama ortalaması 1.83, Pace’nin attığı gol sayısı ise 0.83’tür. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

23/07/2006 tarihinden itibaren son maçlarına baktığımızda Juventude’nin bunlardan 2’sini, Santos’un ise 3’ünü kazandığını ve 1 kez berabere kaldığını görebilirsiniz.

Toplamda bu maçlarda 16 gol atıldı, bunlardan 8’i Juve ve 8’i Peiche idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maçı, Serie A maçının 22. gününde 26/09/2021 tarihinde Juventude’nin Santos’ta 3-0 kazandığı sırada gerçekleşti.

Bu maçta Juventude’nin topu zamanın% 38’ine sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 6 gol attı. Goller Ricardo Bueno (45′), Davan (64′) ve Castillo (84′) tarafından atıldı.

Santos hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Maç Jefferson Ferreira de Moraes tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Juventude

Juventude’nin baş antrenörü Eduardo Baptista’nın, aksi takdirde oyuna tamamen hazır olan oyuncuların fiziksel formuyla ilgili tek bir sorunu var. Guilherme Parede (çapraz bağ kopması) maçı kaçıracak.

Görünüşe göre Juve, Sezar, Rodrigo Suarez, Vitor Mendes, Raphael Forster, William Mateus, Paulo Enrique, Jadson, Yuri, Chico, Isidro Pitta ve Vitor Gabriel ile ilk yarıya başlayarak maçta 4-4-2’lik bir sistem seçecek.

Takım haberleri: Santos

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde Santos’un menajeri Fabian Bustos’un bu maçtan önce herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı görülüyor.

Pachee’nin João Paulo, Auro, Maicon, Eduardo Bowermann, Felipe Jonathan, Rodrigo Fernandez, Vinicius Carnoselo, Sandrie, Brian Angulo, Lucas Braga ve Rvan Seco’yu seçerek 4-3-3’lük yerleşimi kullanmaya karar vermesi ihtimali yüksektir.

Tahmin

Santos’un Juventude’ye gol atabileceğine inanıyoruz, ancak büyük olasılıkla onlara karşı attığı kadar fazla olmayacak.

90 dakika sonra her iki takımın da gol atacağına ve Juventude’nin 2-1 kazanacağına inanıyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: