Bundesliga kapsamında Augsburg – Bayern Münih tahmini

Bayern Münih, Cuma günü WWK Arena’da Bundesliga 1 maçında Augsburg sahasının sahibi ile birlikte olacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Augsburg — Bayern Münih maç istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı görmek için 1xbet bonus geçin.

Augsburg

Augsburg, Bundesliga 1’deki yenilginin ardından Wolfsburg’a karşı önceki maçında 1-0’lık bir skorla sonucun iyileşmesini bekleyecek.

O maçta Augsburg% 38’lik bir topa sahipti, 3 golle 10 gol attı. Rakibi Wolfsburg için 8 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Lucas Nmecha (14 ‘) Wolfsburg’un golcüsü oldu.

Son zamanlarda, Augsburg rakiplerini en iyi şekilde engellemedi, ancak kendi başına gol ızgarasını vurmayı başardı. Önceki 6 maçlarının analizi, bunlardan 6’sında Augsburg’un gol attığını ve bunlardan 5’inde protokole girmeyi başardığını gösteriyor. Elbette, bu desen mutlaka bu maça taşınmayacaktır.

Bayern Münih

Bayern Münih, Bundesliga 1’deki galibiyetinden sonra, Freiburg’u bir önceki maçında yenerken 2-1’lik skorla bu karşılaşmaya giriyor.

O maçta Bayern Münih,% 63’lük bir topa sahipti ve 11’i golün önüne gelen 29 golü attı. Bayern Münih’te golcüler Leon Goretzka (30 dakika) ve Robert Lewandowski (75 dakika) idi. SK Freiburg hedefe 13 darbe indirdi, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Janic Haberer (93 ‘) Freiburg’un golcüsü oldu.

Etkili karşılaşmalara karıştığını kanıtlayan goller, Bayern’in sahaya çıktığı önceki 6 maçta 30 kez işaretlenerek maç başına ortalama 5 gol attı. Rakip takımlar bu gollerden 10’una ulaştı.

Yüz yüze

Bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların 25.09.2018 tarihine kadar gözden geçirilmesi, bu toplantıların Augsburg için bir hayal kırıklığıyla sonuçlandığını göstermektedir. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, oysa Bayern Münih liderliğini korudu ve oynanan oyunların% 67’sini kazandı.

Bu karşılaşmalarda aralarında 21 gol atıldı, bunlardan 7’si Augsburg, 14’ü ise Bayern Münih oldu. Bu maç başına ortalama 3,5 gol.

Bu takımların katılımıyla ligin son karşılaşması Bundesliga 1’in 34. günü 22.05.2021’de Bayern Münih’i Augsburg’da 5: 2’lik skorla bitirdiği maç oldu.

Bayern Münih daha sonra% 70’lik bir topa sahipti ve 14’ü hedefe isabet eden 26 gol attı. Goller Serge Gnabri (23 dakika), Joshua Kimmich (33 dakika), Kingsley Coman (43 dakika) ve Robert Lewandowski (90 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Augsburg, hedefe 9 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Jeffrey Gouveleu (9 ‘Autogol), Andre Hahn (67’) ve Florian Niederlechner (71 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Hakem Marcus Schmidt tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Augsburg

Augsburg’un patronu Marcus Weinzierl, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığına minnettar olacak, çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir kadro mevcut.

Takım Haberleri: Bayern Münih

Bayern Münih’in patronu Julian Nagelsmann, tamamen sağlıklı bir takım sayesinde oyuna hazır, bu karşılaşmada fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

✨ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Münih Bayern Münih, her ihtimale karşı, iyi bir an ve hedefe doğru vuruşlar yaratacaktır.

Bununla birlikte, Augsburg gol atmayabilir, ancak sonunda en az bir kez uygulayabileceklerine inanıyoruz.

Böylece, maç sonunda Bayern Münih’in oldukça rahat bir galibiyetini 1-3’lük bir skorla izleyebiliriz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: