Bundesliga kapsamında Bayer Leverkusen — Eintracht Frankfurt maçının tahmini

Frankfurt Eintracht Frankfurt, Pazartesi günü Bayarena’ya Leverkusen Bayer ile Bundesliga 1 maçı için gelecek.

Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt maçına ilişkin tüm tahmin, istatistik ve anketlerimizi 1xbet turkey (artı maç başına en iyi oranlar) görebilirsiniz.

Bayer Leverkusen

Leverkusen Bayer, Bundesliga 1’de Grouterfurt’u 1-4 mağlup ettikten sonra başka bir galibiyet için mücadele edecek.

O maçta Bayer Leverkusen, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 9 vuruşla kaleye vurdu. Leverkuzen Bayer’in golleri Patrick Schick (8′), Sardar Azmun (18′), Paulinho (58′) ve Execiel Palacios (84′) tarafından atıldı. SpWgg Greuther Furth, hedefine 8 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Greuther Furth için Jethro Willems attı (5′).

Son sonuçlar, Leverkusen Bayer’in arka bahçesinde çok fazla esneklik olduğunu gösteriyor. Bayer Leverkusen, önceki 6 maçta kaleciden geçen gol sayısı 4 olduğu için maçı gergin tutuyor. Önceki sonuçlara rağmen, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceği görülecektir.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, Avrupa Ligi’ni son maçında West Ham United’a karşı 1:2’lik skorla kazandıktan sonra bu karşılaşmaya geliyor.

O maçta Eintracht Frankfurt topu% 46’ya sahipti ve 4’ünün hedefi olan 8 gol attı. Eintracht Frankfurt için goller Ansgar Knauff (1′) ve Daichi Kamada (54′) tarafından atıldı. West Ham United, 2’si hedefi vuran hedefe 15 vuruş yaptı. Michael Antonio (21′) West Ham United’ın golünün yazarı oldu.

Formlarına baktığımızda Eintracht Frankfurt, rakiplerinin toplam 10 gol attığı son 6 maçının 6’sında gol attı. Eintracht’ın arkasında her şey mükemmel değil.

Kişisel toplantılar

18/10/2019tarihinden itibaren önceki karşılaşmalarına bakacak olursak, her iki kulüp de ödülleri kendi aralarında paylaştı: Bayer Leverkusen bu maçlardan 3’ünü kazandı, Eintracht Frankfurt ise 90 dakikalık maçtan sonra 3 ve 0 berabere kaldı.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı — 26, karşılaşma başına ortalama 4,33 gol oldu.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma Bundesliga 1’in 15. maç günü maçında 12/12/2021 tarihinde, Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen’in 5-2’lik skoruyla gerçekleşti.

O maçta Eintracht Frankfurt, zamanın% 44’üne sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 17 gol attı. Goller Tuta (23′), Jesper Lindström (30′), Evan Ndička (50′), Christian Yakic (66′) ve Cibril Sow (76′) idi.

Bayer Leverkusen, hedeften 11’i vurarak 4’ü hedefe ulaştı. Patrick Schick (5′, 22′) golün yazarı oldu. Maç Marco Fritz tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Bayer Leverkusen

Leverkusen Bayer’in menajeri Gerardo Seoane, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir ekibe sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için mutlu olacak.

Görünüşe göre Leverkusenler 4-4-2 sistemini Lukas Hradecki, Odilon Kossun, Jonathan Tah, Edmond Tapsoba, Mitchel Bakker, Moussa Diaby, Charles Arangiz, Kerem Demirbay, Paulinho, Lucas Alario ve Patrick Schick’i piyasaya sürerek piyasaya sürecekler.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt

Eintracht’ın, Kevin Trapp, Evan N’dick, Martin Hintergger, Tutu, Danni da Costa, Christian Yakic, Sebastian Rohde, Philip Kostic, Jesper Lindstrom, Daichi Kamadou ve Goncalo Pasiencia’yı ortaya çıkararak 3-4-2-1’lik bir maçla oyuna başlaması muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda Eintracht Frankfurt’un Leverkusen Bayer’e karşı gol atabileceğine inanıyoruz, ancak belki de onlara karşı attığı kadar fazla olmayacak.

Bayer maçının sonunda Leverkusen’in 2-1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz. Bekliyoruz bir gelişme.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: