Bundesliga maçında Bayern Münih’in Augsburg’a karşı tahmini

Cumartesi günü Augsburg, Bundesliga 1’in Münih Bayern Münih ile buluşacağı Allianz Arena’ya gidecek.

Bayern Münih — Augsburg maçına ilişkin tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı öğrenmek için 1xbet bonus kodu geçin.

Bayern Münih

Münih Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi’nde Villarreal’den 1-0 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Bayern Münih% 62’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 22 vuruş yaptı. Villarreal’ın 12 golü vardı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Arnaut Danjum (8′) Villarreal için attı.

Bayern Münih’i içeren maçlar son zamanlarda genellikle heyecan verici bir mücadelede gerçekleşiyor ve atılan gollerin bolluğu onların ayırt edici özelliğidir. Sadece son 6 maçta her iki takım da toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3,67 gol), bunlardan 17’si Bayern Münih’e aitti.

Bu karşılaşmadan önce Bayern Münih, ligin son 4 maçında evinde yenilgiyi bilmiyor.

Augsburg

Augsburg, Bundesliga’da son maçında Mainz’e karşı 2-1 kazandıktan sonra oyuna giriyor.

O maçta Augsburg, zamanın% 38’ine sahipti ve 4’ünün gole düştüğü gole 11 vuruş yaptı. Augsburg’un bir parçası olarak goller Jeffrey Gouveleuv (11′) ve Ruben Vargas (56′) tarafından atıldı. Öte yandan, 1. FSV Mainz 05, 3’ü hedefe ulaşan hedefe 17 vuruş yaptı. Sylvan Widmer (54′) Mainz’in golünün yazarı oldu.

Önceki 6 maçında Augsburg 10 gol attı. Augsburg da bu davaların her birinde gol attı. Bu süre zarfında savunucuları kendi kalelerine 7 gol attılar. Sadece bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek için kalır.

Bu karşılaşmadan önce Augsburg, önceki 6 şampiyonluk maçında deplasmanda Bayern Münih’e karşı kazanamadı. Gerçekten çok iyi seyahat etmiyorlar.

Kişisel toplantılar

Bayern Münih ile Augsburg arasındaki son karşılaşmaların 15/02/2019 tarihinden itibaren analizi, Bayern Münih’in bunlardan 4’ünü, Augsburg’un ise 1’ini kazandığını ve 1 maçta berabere kaldığını gösteriyor.

Bu maçlarda da çok sayıda gol atıldı — toplamda 22, karşılaşma başına ortalama 3,67 gol oldu.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç 19/11/2021’de Bundesliga 1’in 12. gününde 2-1’lik Augsburg -Bayern Münih skoruyla sona eren maçta gerçekleşti.

Bu oyunda Augsburg, zamanın% 21’ine sahipti ve hedefe 5 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Goller Mads Pedersen (23′) ve Andre Khan (35′) tarafından atıldı.

Bayern Münih’teki rakibin 18 golü vardı, bunlardan 4’ü gole çıktı. Robert Lewandowski (38′) golün yazarı oldu. Maç Daniel Siebert tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Bayern Münih

Buna Sarr (diz kapağıyla ilgili sorunlar), Eric Maxime Chupo-Moting (korona virüsü) ve Corenten Tolisso (kas lifinin yırtılması) Bayern’in patronu Julian Nagelsmann’a ulaşılamaz.

Takım haberleri: Augsburg

Augsburg’un patronu Marcus Weinzirl’in oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Felix Uduohai (hamstring yaralanması), Noah Joel Sarenren Baze (çapraz bağ kopması), Fredrik Jensen (ölü bacak), Mads Pedersen (korona virüsü) ve Tobias Stroble (çapraz bağ kopması) oynayamayacak. Carlos Gruzo, diskalifiye nedeniyle bu maça katılamadı.

✨ Tahmin

Bayern’in büyük olasılıkla iyi bir an ve gol vuruşu yaratabileceğine doğru eğiliyoruz.

Aynı zamanda, Augsburg’un grev fırsatlarını elde etmesi kolay olmayacak, ancak bir noktada onların da geri dönüş yapabileceklerini görüyoruz.

Aradaki düdük çaldığında Bayern’in rahat zaferini 3-1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: