Bundesliga maçında Freiburg’un Mainz’e karşı tahmini

Freiburg, Cumartesi günü Bundesliga 1 maçında Europa Park Stadı’nda Mainz’in evinde sahaya çıkacak.

Freiburg — Mainz maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı görmek için 1xbet promosyon kodu geçin.

Freiburg

Freiburg, Bundesliga 1’deki son maçında Köln’e karşı oynadığı son maçında 1-0 yenildikten sonra buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

O maçta Freiburg topun% 57’sini elinde tutmayı başardı ve hedefe 15 vuruşla 2 gol attı. Öte yandan, 1. FC Köln, hedefe 12 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Anthony Modest (23′) Köln için gol attı.

Freiburg’un son oyunlarında nadiren savunma çeliği sergilediği görülüyor. Freiburg’un savunmalarının önceki 6 maçının 5’inde saldırıya uğradığını ve 10 gol attığını görmesinden endişe duyacaklar.

Mainz

Mainz, son maçında Hoffenheim’ı yendiklerinde Bundesliga 1’de 2-0 kazandıktan sonra bu oyuna girecek.

O maçta Mainz’in topun% 41’i topa sahipti ve 10 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 4’ü kaleye çıktı. Mainz’de goller Jae-Sun Li (79 dakika) ve Moussa Niahate (83 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan TSG 1899 Hoffenheim, hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Mainz’in son altı maçında Bo Svensson toplam 6 kez gol attı ve böylece maç başına ortalama 1 gol attı.

Bu müsabakanın öncesinde Mainz, ligin son 5 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

04.05.2019’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına bir bakış, Freiburg’un bunlardan 2’sini, Mainz’in 3’ünü kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu süre zarfında aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 6’sı Freiburg’dan ve 10’u Mainz’den alındı. Bu, maç başına ortalama 2.67’lik bir hedeftir.

Ligin bu ikisini içeren son maçı, 18 Eylül 2021’de Bundesliga 1’in beşinci oyun günü oldu ve final skoru Mainz 0: 0 Freiburg’du.

O maçta Mainz’in topun% 45’i topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Öte yandan Freiburg, hedefe 7 isabet ederken, hedefe 1 isabet etti. Maçı Benjamin Brand yargıladı.

Takım Haberleri: Freiburg

Seçimle ilgili pek fazla sorun yok, ancak Freiburg’dan antrenör Christian Streich’in grubun neredeyse tamamı sayesinde fiziksel formla mücadele etmesi dışında. Kevin Schlotterbeck (koronavirüs) oyundan ayrıldı.

Görünüşe göre Freiburg, bu oyun için Mark Flecken, Lucas Kübler, Philip Linhart, Nico Schlotterbeck, Christian Günter, Kevin Schade, Maximilian Eggestein, Nicolas Hefler, Vincenzo Grifo, Ermedine Demirovic’i kullanarak 4-4-2’lik bir devre kullanacak gibi görünüyor. ve Lucas Hoeler.

Takım haberleri: Mainz

Çoğunlukla güçlü oyunculardan oluşan bir grup oyuncudan Mainz patronu Bo Svensson’un mücadele etmesi gereken tek bir fiziksel zindelik kaygısı vardır. Jeremiah Saint-Juste (Omuz Yaralanması) bu oyunu özlüyor.

Mainz’in, Robin Zentner, Alexander Hak, Stefan Bell, Moussa Niahate, Sylvan Widmer, Leandro Barreiro, Jae-Sung Lee, Dominique Cora, Aaron Caricol, Karim Onisivo ve Jonathan Burkardt’a bir başlangıç yaparak 3-5-2’lik bir devre kullanacağına inanıyoruz.

💡 Tahmin

Mainz’in bu Freiburg takımına karşı gol atmak için bir şeyler yapması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da üstünlük kazanacağını düşünüyoruz.

Bu oyunun sonunda Freiburg’un 1-0 avantajıyla çok eşit bir maça gittik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: