Bundesliga maçında Hoffenheim — Freiburg’un tahmini

Cumartesi günü Freiburg, Hoffenheim ile Bundesliga 1 maçının yapılacağı Presero Arena’ya gidiyor.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır Hoffenheim — Freiburg maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını ve güncel oranları bulacaksınız.

Hoffenheim

Hoffenheim, Bundesliga 1 maçında Frankfurt Eintracht’la (2:2) berabere kaldıktan sonra sahaya çıktı.

O maçta Hoffenheim% 51’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Georginio Rutter, Hoffenheim’ın golünü attı (78′). Eintracht Frankfurt, aksine, hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Evan Nditzka (12′, kendi golü, 32′) ve Daichi Kamada (66′) Eintracht Frankfurt için gol attılar.

Son maçlarda Hoffenheim çok nadiren kaçırmıyor. Önceki 6 maçtan 5’inde Hoffenheim’ın 11 gol atarak savunmasını kırmasından endişe duyacaklar.

Freiburg

Geçtiğimiz turda Freiburg, Mönchengladbach Borussia ile Bundesliga 1 maçında 3-3 berabere kaldı.

O maçta Freiburg% 62’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 19 vuruş yaptı. Freiburg için goller Vincenzo Grifo (49′), Christian Günter (61′) ve Philippe Linhart (80′) tarafından atıldı. Öte yandan Mönchengladbach’ın Borussia Dortmund’u, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 7 darbe indirdi. Rami Bensebaini (3′), Bril Embolo (13′) ve Lars Stindl (93′) Borussia Mönchengladbach için gol attılar.

Yüksek skorlu maçlara katılımımızı kanıtlayarak, Freiburg’un sahaya çıktığı önceki 6 maçta 21 kez gol attık, her maçta ortalama 3,5 gol gördük. Rakipler bu toplamdan 9 gol yedi. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

15/09/2019 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsanız, Hoffenheim’ın bunlardan 1’ini, Freiburg’un ise 4’ünü kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu görebilirsiniz.

Bu maçlarda toplam 18 gol atıldı, bunlardan 5’i Hoffenheim ve 13’ü Freiburg olmak üzere toplam 18 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Takım Haberleri: Hoffenheim

Dennis Geiger (çürük), Benjamin Hübner (sırt problemleri), Marco John (omuz yaralanması), Florian Grillitsch (kas yaralanması), Ermin Beachaccić (fitness), Havard Nordtwaite (hamstring yaralanması) ve Chris Richards (hamstring yaralanması), Hoffenheim’ın patronu Sebastian Henes’in maçına katılmayacaklar. Stefan Posh diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Hoffenheim’ın, Oliver Baumann, Kevin Akpoguma, Kevin Fogt, Qasim Adams, Pavel Kaderabek, Diadi Samasseku, Angelo Stiller, David Raum, K. Baumgartner, Ihlas Bebu ve Andrei Kramarich ile oynadığı maçta 3-4-1-2 sistemini kullanabileceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Freiburg

Freiburg’un patronu Christian Streich’in oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Kevin Shadé (karın burkulması), Yannick Keitel (ayak parmağı kırığı), Noah Weisshaupt (omuz yaralanması) ve Niels Petersen (hastalık) seçime hazır değil.

Freiburg’un Mark Flecken, Lucas Kübler, Philippe Linhart, Nico Schlotterbeck, Christian Günter, Maximilian Eggestein, Nicholas Hofler, Roland Sallai, Lucas Kolera, Vincenzo Grifo ve Ermedine Demirovic’i seçerek 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi kullanabileceğine inanıyoruz.

⚡ Tahmin

Büyük olasılıkla Freiburg’un Hoffenheim takımına karşı gol atmak için çok iyi oynaması gerekecek, ki bu da tam güçle oynarsa iyi sonuçlar elde etmelidir.

Islık çaldığında Hoffenheim’ın 3-0’lık kesin zaferini tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: